ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 12/10 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Άνοιξης Σάββατο 12/10/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
Β Κατηγόρια
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 3-1
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-1
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 1-1
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-3
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Διονύσου Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 0-3
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γέρακα Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 2-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 12/10/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 2-0
17. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 12/10/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 0-3
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 12/10/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 9-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 12/10/19 10:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 2-5
20. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Ανθούσας Σάββατο 12/10/19 10:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 7-0
21. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 12/10/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ. 7-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 12/10/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 7-1
23. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 12/10/19 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ . 2-2
24. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/10/19 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καλάμου Σάββατο 12/10/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. Αναβλήθηκε
26. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 12/10/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-2
27. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 12/10/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ . 8-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αναβύσσου Σάββατο 12/10/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 8-0
29. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 12/10/19 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 3-1
30. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 12/10/19 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
32. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 12/10/19 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 9-1
33. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καλυβίων Σάββατο 12/10/19 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 12-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-4
35. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γέρακα Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-0
36. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 12/10/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-1
37. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-7
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 12/10/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 6-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/10/19 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 0-2
40. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-1
41. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 12/10/19 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-1
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 12/10/19 00:00
43. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 12/10/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-5
44. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Άνοιξης Σάββατο 12/10/19 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-0 α.α.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 12/10/19 00:00
46. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Σάββατο 12/10/19 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. Αναβλήθηκε
47. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 12/10/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-6

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 12/10 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top