ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 12/10 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
5. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-0
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
8. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-1
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΕΥΚΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
14. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
15. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
17. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-1
18. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-2
21. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-6
22. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 3-0
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
25. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/10/19 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 6-1
29. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/10/19 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-6
30. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 18:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-3
Κ18-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-5
32. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 18:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 2-0
Κ18-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 11:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 6-0
34. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/10/19 14:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-4
Κ18-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 1-0
Κ18-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
38. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-4
39. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 18:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-1
Κ18-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 10:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
41. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 18:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 7-0
Κ16-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/10/19 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
43. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 6-3
44. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/10/19 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-3
45. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-2
46. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
Κ16-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-2
48. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-0
49. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 7-0
50. ΙΑΣΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 11:45 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-0
51. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 12:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 5-0
Κ16-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 12/10/19 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
53. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 18:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-3
Κ16-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 09:15 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
55. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
56. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 13:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
58. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 18:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
59. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/10/19 18:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0
Κ16-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
61. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 11:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-0
62. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 18:45 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 5-1
63. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-9
Κ16-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 20:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 4-2
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 20:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-4
Κ14-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-1
67. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-2
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 15:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
69. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΜΟΣΧΟΣ Α. 8-0
70. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 18:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-9
Κ14-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 09:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-4
72. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/10/19 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
73. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-3
74. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 11:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-6
75. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 20:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 3-2
Κ14-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΡΟΥΦ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-8
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-3
78. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
79. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-8
80. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 20:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-3
Κ14-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-0
82. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
83. ΠΕΥΚΗ 1 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 18:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
Κ14-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 09:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 2-4
85. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-3
86. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-2
Κ14-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 10:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
88. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 12:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
89. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 3-2
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/10/19 12:45 ΘΩΜΑΣ Π. 1-9
91. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 18:00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-5
92. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 18:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 6-1
93. ΡΟΥΦ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 20:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 12/10 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top