ΕΠΣΑΝΑ

Κλήσεις στις Μικτές Κ14 και Κ12 της ΕΠΣΑΝΑ για 14/10

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14 (10/10/2019)
Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν την Δευτέρα 14/10/19 στο γήπεδο ΔΙΟΝΥΣΟΥ και ώρα 17:30 , για προπόνηση – προεπιλογής προεθνικών ομάδων της Ένωσης:

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
2 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ Σ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
3 ΛΑΔΕΡΟΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
4 ΝΤΡΟΜΑΚΑΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
5 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ Γ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
6 ΡΕΦΕΝΕΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
7 ΖΑΧΟΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
9 ΑΡΕΤΑΚΗΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
10 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
11 ΤΡΙΚΑΙΟΣ Α ΔΙΟΝΥΣΟΣ
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
13 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
14 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
15 ΜΑΡΤΖΑΚΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
16 ΠΩΧΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
17 ΛΑΡΟΥΣΗΣ Σ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
18 ΓΚΙΝΗΣ Σ ΚΑΛΥΒΙΑ
19 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
20 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
21 ΓΥΑΛΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
22 ΓΚΟΥΡΜΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
23 ΒΟΥΤΟΥΝΑΣ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
24 ΜΠΙΜΠΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
25 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
26 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
27 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
28 ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
29 ΑΡΜΑΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
30 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΗΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
32 ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
33 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
34 ΚΑΤΣΙΦΑΡΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
35 ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
36 ΚΑΦΕΖΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
37 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΣΥΚΑΜΙΝΟ
38 ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
40 ΓΚΙΤΣΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
41 ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
42 ΤΡΙΜΗΣ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

 

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ12 (10/10/2019)
Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν την Δευτέρα 14/10/19 στο γήπεδο ΔΙΟΝΥΣΟΥ και ώρα 16:30 , για προπόνηση – προεπιλογής προεθνικών ομάδων της Ένωσης:

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΜΠΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
2 ΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΣΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
5 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 ΣΑΦΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
7 ΤΟΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
8 ΡΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
9 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
10 ΝΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
11 ΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
12 ΦΑΡΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΗ
13 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΡΗΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
15 ΤΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
16 ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
17 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
18 ΦΛΥΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
19 ΚΥΒΡΙΚΟΣΕΩΣ ΦΩΤΗΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
20 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΚΑΜΙΝΟ
21 ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΞΗ
22 ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΟΙΞΗ
23 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
24 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
25 ΖΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
26 ΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
27 ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
28 ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
29 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
30 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΟΡΑΣ ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
31 ΚΑΡΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
32 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
33 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
35 ΣΙΑΜΟΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
36 ΚΟΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
37 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
38 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
39 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
40 ΤΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
41 ΚΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
42 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
43 ΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
44 ΠΕΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

Κλήσεις στις Μικτές Κ14 και Κ12 της ΕΠΣΑΝΑ για 14/10
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top