Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στην εμβόλιμη αγωνιστική 9/10 και οι διαιτητές 4ης και 5ης αγωνιστικής στην Γ΄Εθνική

Εμβόλιμη αγωνιστική την Τετάρτη στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, η οποία αφορούσε τον 2ο όμιλο

Τα αποτελέσματα:

Γ’ Εθνική – 4η αγωνιστική
Τετάρτη 9/10
2ος όμιλος

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα 1-0
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης 1-0
Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός 2-2

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

Η ΚΕΔ γνωστοποίησε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 4ης και 5ης αγωνιστικής (2ος όμιλος).

ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
4 1.1 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΓΕΝΗΣΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΖΥΓΟΥ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
4 1.1 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΔΟΞΑ Κ.ΚΑΜΗΛΑΣ ΠΣ
ΣΙΑΜΑΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΒΡΟΥ
4 1.1 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΤΣΙΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 1.1 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣΑΡΙΣΤΗΝΟΥ ΠΣ
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΠΟΤΟΥ
ΘΑΣ
ΛΑΠΑΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΓΚΙΟΣΗ
ΜΑΡΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΙΓΙΝΤΖΙ
ΕΝΓΚΙΝ
ΞΑΝΘΗΣ
4 1.1 13/10/19 16:00 ΓΗΠ ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ
ΚΕΦΙΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
4 1.1 13/10/19 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΤΑΒΕΛΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΒΡΟΥ
5 1.2 13/10/19 16:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ
ΔΗΜΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
5 1.2 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΠO
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
5 1.2 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΙΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
5 1.2 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΠO
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΕΒΡΟΥ
ΜΠΟΖΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΔΙΤΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
5 1.2 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
5 1.2 13/10/19 16:00 ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜ
Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ
ΑΟ
ΝΕΟΣ
ΠΟΝ.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΥ
ΣΥΜΕΩΝ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ
ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΥΡΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΙΑΜΙΡΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΑΔΑΜ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ ΑΕΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Η ΠΟΤΑΜΙΑ ΑΟΜΧ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΩΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΖΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΥΦΡΑΙΜ ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΔΙΟΥ ΔΙΟΥ Ο ΔΙΑΣ ΟΦ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΛΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΥΖΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
4 1.3 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΝΑΣΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΑΦΥΛΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΤΖΑΘΑΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
4 1.4 13/10/19 16:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 1.4 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΣ
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ
ΛΑΘΥΡΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
4 1.4 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΥ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΤΟΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
4 1.4 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Α.Ο ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ

4 1.4 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
ΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΡΤΑΣ
ΔΙΟΥΝΥΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ
4 1.4 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΣ
ΝΕΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΟΣΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΙΑΚΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
4 1.4 13/10/19 16:00 Ε.Π.Σ. ΑΙΤ/ ΝΙΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΦΙΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΝΤΟΜΑΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΕΤΣΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΡΗΓΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ
4 1.5 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΤΟΥΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4 1.5 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΖΕΣΤΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕΣΒΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΗΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4 1.5 13/10/19 16:00 ΔΗΜ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠO ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑO
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΡΥΣΑ
ΕΥΒΟΙΑΣ
4 1.5 13/10/19 11:00 ΔΗΜ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣΠΑΤΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
4 1.5 13/10/19 16:00 Ν ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΦΩΣΤΕΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4 1.5 13/10/19 16:00 ΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ (ΣΠ.ΓΙΑΛ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ
ΖΑΜΠΑΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΟΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
4 1.5 13/10/19 11:00 ΔΗΜ. ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ο.Φ ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4 1.6 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΝΟΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
4 1.6 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΠΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
4 1.6 13/10/19 15:30 ΔΗΜ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΟΥΖΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΙΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΜΟΥ
4 1.6 12/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΠO
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
4 1.6 13/10/19 16:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 ΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΕΚ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΟΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
4 1.6 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΘΗΒΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΖΑΧΑΡΩΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩ
ΑΟ
ΠΕΛΛΑΝΑ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΑΕ
ΡΕΚΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΑΟ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΑΟ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ
ΦΩΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΧΑΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΧΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΙΑΣ
ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΥΡΓΟΥ
ΧΡΟΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΧΑΙΑΣ
ΖΟΥΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΙΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΚΟΤΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
4 1.7 13/10/19 16:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΠΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΑΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 1.8 13/10/19 16:00 ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΑΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
4 1.8 13/10/19 16:00 ΔΗΜ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΜΟΣΧΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4 1.8 13/10/19 16:00 ΔΗΜ.ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΥΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
4 1.8 13/10/19 16:00 ΔΗΜ ΑΡΧΑΝΩΝ
Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ
ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Τα αποτελέσματα στην εμβόλιμη αγωνιστική 9/10 και οι διαιτητές 4ης και 5ης αγωνιστικής στην Γ΄Εθνική
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top