ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 12-13-14/10 στον Πειραιά, αποφάσεις Πειθαρχικής, ενημέρωση για ΣΕΦ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:30
3. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
4. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 13/10/19 14:30
5. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:30
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 14/10/19 17:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
9. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:30
10. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:45
11. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 13:45
12. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
13. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/10/19 16:30
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 09/10/19 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 09:30
17. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00
18. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
19. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
20. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
22. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
24. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/10/19 16:30
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 12:00
27. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/10/19 13:30
28. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
29. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 12/10/19 16:30
31. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
32. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:30
33. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
34. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/10/19 13:30
35. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
36. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/10/19 16:30

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει
Η Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει ότι τέθηκε σε λειτουργία το 70% του ηλεκτροφωτισμού του γηπέδου του ΣΕΦ και ως εκ τούτου από αύριο Τετάρτη 9/10 τα σωματεία που το χρησιμοποιούν για προπονήσεις, θα το κάνουν βάση του κανονικού προγράμματος το οποίο θα είναι στη διάθεσή τους από την Γραμματεία της Ένωσης.

*Οι επόμενοι αγώνες πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας που έχει προγραμματίσει η Επιτροπή Πρωταθλήματος να διεξαχθούν Δευτέρα είναι οι εξής:

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/10

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ –Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠ.( ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ)- ώρα 5 μ.μ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/10

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ (ΡΕΝΤΗ) – ώρα 5 μ.μ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – ώρα 5 μ.μ. (Εφόσον λειτουργήσει το γήπεδο Νικαίας, ο συγκεκριμένος αγώνας θα διεξαχθεί Κυριακή 19/10)

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/10

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ- Α.Σ.ΠΟΝΤΙΩΝ : ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ – ώρα 16.30.μ.μ

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

1. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κ16) καθώς και την έγγραφη απολογία του αναφορικά με τα διαδραματισθέντα στον φιλικό αγώνα ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ (Κ-16) που διεξήχθη στο γήπεδο Π. Νικολαΐδης την 22/9/2019 και ώρα 13.45 κι αφού ελήφθη υπόψη η έγγραφη αναφορά του διαιτητή της αναμέτρησης κ. Α. Πουλόπουλου (σοβαρά επεισόδια, βιαιοπραγίες στον εν γένη χώρο του γηπέδου):

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο το σωματείο ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ για άρθρο 15 παρ. και του επιβάλλει ποινή απαγόρευσης χρησιμοποίησης της έδρας του για μια αγωνιστική μέρα και χρηματική ποινή 100 ευρώ, άρθρο 14 &15 παρ 4 του Πειθ. Κώδικα .

β) Επιβάλλει στον ποδοσφαιριστή ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΑΛ.- αρ. δελτίου ΕΠΟ 1419946 του ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΥ ποινή 6 αγωνιστικών ημερών, στον ποδοσφαιριστή ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟ Λ. – αρ. δελτίου ΕΠΟ 1453501 του ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΥ, ποινή 3 αγωνιστικών ημερών.

2. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΗΦΑΙΣΤΟΣ (Κ16)καθώς και την έγγραφη απολογία του αναφορικά με τα διαδραματισθέντα στον φιλικό αγώνα ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ( Κ-16 που διεξήχθη στο γήπεδο Π. Νικολαΐδης την 22/9/2019 και ώρα 13.45 (σοβαρά επεισόδια, βιαιοπραγίες στον εν γένη χώρο του γηπέδου) κι αφού ελήφθη υπόψη η έγγραφη αναφορά του διαιτητή της αναμέτρησης κ. Α. Πουλόπουλου (σοβαρά επεισόδια, βιαιοπραγίες στον εν γένη χώρο του γηπέδου):

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο το σωματείο ΗΦΑΙΣΤΟΣ για άρθρο 15 παρ. και του επιβάλλει ποινή απαγόρευσης χρησιμοποίησης της έδρας του για μια αγωνιστική μέρα και χρηματική ποινή 50 ευρώ (άρθρο 14 &15 παρ 4 του Πειθ. Κώδικα) .

β) Επιβάλλει στον ποδοσφαιριστή ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟ Φ.- αρ. δελτίο ΕΠΟ 1461092 του ΗΦΑΙΣΤΟΥ, ποινή 3 αγωνιστικών ημερών, στον ποδοσφαιριστή ΤΑΓΚΑΛΟ ΟΡ. Αρ. Δελτίου ΕΠΟ 149 1335 του ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΥ, ποινή 3 αγωνιστικών ημερών.

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου-Δευτέρας 12-13-14/10 στον Πειραιά, αποφάσεις Πειθαρχικής, ενημέρωση για ΣΕΦ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top