ΠΕΙΡΑΙΑΣ

EΠΣ Πειραιά: Τα ονόματα των επιλεγέντων στη σχολή Επανεξέτασης προπονητών νίκες τη Δευτέρα για Προοδευτική, Νέους Ευγένειας

Οι επιλεγέντες προπονητές στη σχολή Επανεξέτασης (μέχρι στιγμής) (08/10/2019)
Ανακοινώνονται τα ονόματα των προπονητών που θα πάρουν μέρος στη σχολή επανεξέτασης στον Πειραιά. Οι προπονητές οφείλουν να καταβάλουν το συνολικό σχετικό παράβολο (βλέπε παρακάτω) έως τις 8/10 για την πρακτική και έως τις 10/10 για τη θεωρία στον τραπεζικό λογαριασμό της ΕΠΣ Πειραιά (5068-021867-669-Τράπεζα Πειραιώς).

Εντός των επόμενων ημερών θα ανακοινωθούν επιπλέον ονόματα.

Θεωρία:

Παρασκευή 18 Οκτωβρίου 2019, Γραφεία ΕΠΣ Πειραιά)

Ώρα 09:30

ΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΟΜΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΙΛΙΓΑΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
RICO BELMONTE LUIS EDUARDO
ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΑΝΙΦΙΔΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΕΤΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΑΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Ώρα 11:30

ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΕΡΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΦΑΛΙΑΓΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΑΡΜΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΒΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΥΚΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΠΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΡΕΓΓΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΤΣΙΓΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ώρα 13:30

ΠΙΠΕΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΖΙΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ
ΛΑΙΒΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΗΣΗΣ ΖΗΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΛΑΜΠΑΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΡΑΦΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΝΑΡΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΡΑΦΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΝΑΡΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ώρα 15:30

ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΗΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΧΑΡΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΚΟΥΜΠΛΙΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πράξη:

ΤΡΙΤΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019, Γήπεδο ACTION

15:00 – 15:45 ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15:45 – 16:30 ΚΕΡΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
16:30 – 17:15 ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17:15 – 18:00 ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019, Γήπεδο «Π. Νικολαΐδης»

18:00 – 18:45 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
18:45 – 19:30 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19:30 – 20:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 07/10/19 17:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δευτέρα 07/10/19 16:15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-5

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 07/10/19 17:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 3-1

EΠΣ Πειραιά: Τα ονόματα των επιλεγέντων στη σχολή Επανεξέτασης προπονητών νίκες τη Δευτέρα για Προοδευτική, Νέους Ευγένειας
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top