ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (8 και 9/9) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (8 και 9/9) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ όπως το ανακοίνωσε η Ένωση Αθήνας έχει ως εξής:

1η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/09/18 16:30
3. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/09/18 16:30
4. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/09/18 16:30
5. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/09/18 16:30
6. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/09/18 16:30
7. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
8. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/09/18 16:30
9. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/09/18 16:30
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
11. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
12. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/09/18 16:30
13. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/09/18 16:30
14. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/09/18 16:30
15. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/09/18 16:30
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/09/18 16:30
17. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 09:30
18. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
19. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/09/18 10:00
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/09/18 10:00
21. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
22. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/09/18 10:00
23. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/09/18 10:00
24. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
25. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
26. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 13:00
27. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/09/18 16:30
28. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/09/18 16:30
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/09/18 16:30
30. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/09/18 16:30
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
32. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 16:30
33. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/09/18 16:30
34. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
35. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
36. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
37. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΒΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
38. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
40. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/09/18 16:30
41. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/09/18 16:30
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
43. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
44. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/09/18 16:30
45. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 16:30
46. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/09/18 16:30
Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (8 και 9/9) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top