Α' ΕΠΣΑ

3o σερί φιλικό στο οποίο σκοράρει ο Σαγανάς του Άρη Πετρούπολης στο 1-1 με ΑΟ Χαϊδαρίου

Ασταμάτητος από την αρχή είναι ο Προκπόπης Σαγανάς ο οποίος σκόραρε σε τρίτο σερί φιλικό του Άρη Πετρούπολης, στο φιλικό εκτός έδρας 1-1 με τον ΑΟ Χαϊδαρίου.

Για το συγκρότημα του Χρήστου Κιούρκου σκόραρε με πέναλτι ο Τσοπανάς.

Οι παίκτες του Χρήστου Κιούρκου, έδειξαν κάποια στοιχεία από τις ικανότητες τους και πιστοποίησαν ότι καθημερινά βάζουν τις βάσεις για να δούμε σημαντικά πράγματα και την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο. Απέναντι τους μια ομάδα που έχει μεγάλες βλέψεις και αναμένεται να πρωταγωνιστήσει στο πρωτάθλημα.

Για τους φιλοξενούμενους σκόρερ στο πρώτο ημίχρονο ήταν ο Σαγανάς  λοιπόν, με τον ΑΟ Χαϊδαρίου να φτάνει στην ισοφάριση με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Τσοπανά.