ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑΝΑ και τα ζευγάρια στην προημιτελική φάση Κυπέλλου Κ16-Κ14

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 20/04/19 17:00
3. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/04/19 17:00
4. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 20/04/19 17:00
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 20/04/19 17:00
6. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/04/19 17:00
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 20/04/19 17:00
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 17:00
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 21/04/19 17:00
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Τετάρτη 17/04/19 17:00
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καλάμου Τετάρτη 17/04/19 17:00
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Άνοιξης Τετάρτη 17/04/19 17:00
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Τετάρτη 17/04/19 17:00
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 21/04/19 17:00
15. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/04/19 17:00
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 21/04/19 17:00
17. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλάμου Κυριακή 21/04/19 17:00
18. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κρυονερίου Κυριακή 21/04/19 17:00
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 21/04/19 17:00
20. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Άνοιξης Κυριακή 21/04/19 17:00
21. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 21/04/19 17:00
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Τετάρτη 17/04/19 17:00
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Τετάρτη 17/04/19 17:00
24. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 21/04/19 17:00
25. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αφιδνών Κυριακή 21/04/19 17:00
26. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Κυριακή 21/04/19 17:00
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βούλας Κυριακή 21/04/19 17:00
28. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 21/04/19 17:00
29. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 21/04/19 17:00
30. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Σταμάτας Κυριακή 21/04/19 17:00
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/04/19 10:00
Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/04/19 10:00
33. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Κυριακή 21/04/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 17/04/19 17:30
35. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/04/19 10:00
36. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 21/04/19 10:00
37. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βάρης Τρίτη 23/04/19 17:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Άννας Τετάρτη 17/04/19 17:00
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/04/19 10:00
40. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/04/19 10:00
41. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Τρίτη 23/04/19 17:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βούλας Κυριακή 21/04/19 10:00
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 21/04/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κρυονερίου Τετάρτη 17/04/19 17:00
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Τετάρτη 24/04/19 15:00
46. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κρυονερίου Τετάρτη 24/04/19 15:00
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 17/04/19 16:00
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/04/19 12:30
49. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 20/04/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/04/19 12:30
51. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 20/04/19 12:30
52. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διώνης Τετάρτη 24/04/19 17:00
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Τετάρτη 17/04/19 17:00
54. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 12:30
55. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 20/04/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κρυονερίου Τετάρτη 17/04/19 15:30
57. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Σάββατο 20/04/19 12:30
58. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/04/19 12:30

ΚΛΗΡΩΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (15/4/2019)
Ύστερα από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης κληρώθηκαν τα παρακάτω ζευγάρια και οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στις 4-5/05/2019 :

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ ‘Η ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΩΡΩΠΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ‘Η ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ

ΩΡΩΠΟΣ- ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ

ΚΑΛΥΒΙΑ- ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑΝΑ και τα ζευγάρια στην προημιτελική φάση Κυπέλλου Κ16-Κ14
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top