ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα 14/4 ματς της ΕΠΣΑ-Διπλό η Κηφισιά, η Αρμενική 10-0 τον Φωστήρα Καισαριανής

7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 12:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-1

42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-3

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-3

53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-1
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 10-0
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-4
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-6
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-0

Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα 14/4 ματς της ΕΠΣΑ-Διπλό η Κηφισιά, η Αρμενική 10-0 τον Φωστήρα Καισαριανής
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top