ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 13/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Τετάρτη 10/04/19 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 13/04/19 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
3. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Σάββατο 13/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
4. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-0
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 13/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-4
6. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 13/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-1
7. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 13/04/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 3-2
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 2-3
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 4-0
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Τετάρτη 10/04/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) 0-0
11. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 5-0
12. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/04/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 3-2
13. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 13/04/19 17:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-0
14. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 2-0
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 13/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-0
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-2
17. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Σάββατο 13/04/19 17:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 0-3
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 13/04/19 00:00
19. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-2 (πεν: 3-1)
20. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-0
21. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 12:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
Γ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 13/04/19 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-9
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/04/19 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-4
24. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διονύσου Σάββατο 13/04/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 5-0
25. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-1
26. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 6-0
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Σάββατο 13/04/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-5
28. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/04/19 12:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
29. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-5
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Τετάρτη 10/04/19 16:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Σάββατο 13/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διώνης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
34. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 13/04/19 13:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/04/19 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 3-2
36. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/04/19 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταμάτας Σάββατο 13/04/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-0
38. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 13/04/19 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-0
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 13/04/19 00:00
40. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/04/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 13/4 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top