ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΥΖΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 13/04/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., HABILAJ A., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
3. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 14/04/19 16:00 HABILAJ A., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.
4. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
5. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗ Α.
6. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
ΚΥΠΕΛΛΟ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΔΑ ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τετάρτη 17/04/19 17:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ DREAM SPORT Σάββατο 13/04/19 13:00
10. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 13/04/19 14:00
11. ΒΥΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ MEGARA SPORTS CLUB Κυριακή 14/04/19 10:00
12. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALL Κυριακή 14/04/19 10:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ DREAM SPORT Σάββατο 13/04/19 11:00
14. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 14/04/19 10:00
15. ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΙΛΙΩΝ Κυριακή 14/04/19 11:00
16. ΒΥΖΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 14/04/19 11:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 13/04/19 11:00
18. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ SUPER BALL Κυριακή 14/04/19 11:30
19. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00
20. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00
22. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΒΥΖΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00
23. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 13/04/19 13:00
25. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/04/19 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΒΥΖΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:00

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top