ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΔΑ & το πρόγραμμα του ερχόμενου Σ-Κ 13-14/4 στην Α’ κατηγορία

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ) 0-2
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 06/04/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 1-1
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:00 HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 11-0
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 06/04/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ) 1-5
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-3
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 4-0
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 07/04/19 10:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 0-6
9. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 0-2
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 07/04/19 14:15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 8-2
11. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ DREAM SPORT Κυριακή 07/04/19 15:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/04/19 10:00 Αναβλήθηκε
13. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 Αναβλήθηκε
14. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 1-2
15. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 06/04/19 10:00 Αναβλήθηκε
17. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-2
18. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SUPER BALL Κυριακή 07/04/19 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
19. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 07/04/19 13:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 8-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 06/04/19 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 4-0
21. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
22. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
23. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 5-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 06/04/19 12:00 HABILAJ A. 0-0
25. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 14:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/04/19 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 07/04/19 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:00
2. ΒΥΖΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 14/04/19 16:00
3. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00
4. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
5. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00
6. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΔΑ & το πρόγραμμα του ερχόμενου Σ-Κ 13-14/4 στην Α’ κατηγορία
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top