ΕΠΣΑΝΑ

Νίκησαν Αστέρας Βάρης και Μαρκό, τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/04/19 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-1
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 07/04/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 6-0
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γραμματικού Κυριακή 07/04/19 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 1-4
4. ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/04/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 4-1
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/04/19 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-4
7. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-1
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 07/04/19 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-1
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καλάμου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) Αναβλήθηκε
11. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ραφήνας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 3-0
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Άνοιξης Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) Αναβλήθηκε
14. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) Αναβλήθηκε
15. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-0
16. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-0
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) Αναβλήθηκε
18. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-4
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γέρακα Σάββατο 06/04/19 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 4-2
20. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-2
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) Αναβλήθηκε
23. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-6
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 4-1
25. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/04/19 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 0-4
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 6-3
27. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-1
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/04/19 00:00
29. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Κυριακή 07/04/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-2
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
31. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γέρακα Κυριακή 07/04/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 1-1
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/04/19 00:00
33. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ BATISTA Κυριακή 07/04/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-1
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νικολακάκη Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-2
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 07/04/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-5
37. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/04/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
39. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αυλώνα Κυριακή 07/04/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/04/19 00:00
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βάρης Κυριακή 07/04/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 7-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/04/19 00:00
43. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/04/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βούλας Κυριακή 07/04/19 10:00 , ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-2
45. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/04/19 00:00
47. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κερατέας Κυριακή 07/04/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 1-3
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-1
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. Αναβλήθηκε
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διώνης Σάββατο 06/04/19 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. Αναβλήθηκε
51. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 06/04/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 06/04/19 12:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
53. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 06/04/19 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. Αναβλήθηκε
55. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 2-1
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ16 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Κυριακή 07/04/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-5

Νίκησαν Αστέρας Βάρης και Μαρκό, τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top