ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-4
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
3. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-5
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-1
6. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-2
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 3-3
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-0
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-0
14. ΡΟΥΦ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 5-0
16. ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-0
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-3
20. ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-0
21. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-1
22. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-2
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-0
28. ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α. 2-2
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-0
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-3
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-2
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
37. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
38. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-0
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-7
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-5
42. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ. 7-1
43. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-4
44. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/04/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-7
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 3-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-0
49. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-2
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-2
51. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-4
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-2
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-0
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/04/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-1
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-4
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-0
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 10:45 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 12:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-4
63. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-0
64. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΛΙ Ε. 2-0
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-2
67. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 14:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-3
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 19:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 3-2
69. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 19:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
70. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 19:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΡΟΥΦ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 09:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
72. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/04/19 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 0-2
73. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 14:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
74. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/04/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. Αναβλήθηκε
75. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00 Αναβλήθηκε
76. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 1-1
77. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 07/04/19 18:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 06/04/19 10:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-0
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
80. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/04/19 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-2
81. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 13:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
82. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 1-0
83. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 1-11
84. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 18:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-0
86. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-4
87. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-1
88. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 1-6
89. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
90. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 3-1
91. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
93. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 09:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-2
94. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-2
95. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 2-2
96. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 18:45 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 5-0
97. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-1
98. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 19:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
100. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-5
101. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
102. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 14:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-0
103. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/04/19 18:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.
104. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/04/19 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
105. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 19:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 19:00 Αναβλήθηκε
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 09:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
108. ΑΦΟΒΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-2
109. ΙΑΣΩΝ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
111. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
112. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 20:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
113. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 20:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-0
115. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-3
116. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 13:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 5-1
117. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-1
118. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 18:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-0
119. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
120. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
122. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 11:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
123. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 14:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
124. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 15:00 ΙΣΣΑ Α. 0-2
125. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 20:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
126. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
127. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
128. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-5
129. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
130. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 13:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
131. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
132. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-1
133. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
134. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-2
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 10:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-3
136. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/04/19 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-3
137. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 2-0
138. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 09:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
140. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 11:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
141. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:30 ΙΣΣΑ Α. 1-2
142. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 14:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-0
143. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 7-0
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
145. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 12:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-6
146. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
147. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 5-0
148. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 19:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
150. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 12:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
151. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 16:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
152. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 17:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
153. ΡΟΥΦ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 20:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-2
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/04/19 11:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-0
155. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
156. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 14:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-4
157. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/04/19 17:15 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-1
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-2
159. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 14:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-2
160. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-3
161. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-3
162. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 20:15 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
164. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 4-3
165. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
166. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
168. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 14:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-1
169. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 19:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-1
170. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
171. ΠΟΨ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 09:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. Αναβλήθηκε
172. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-6
173. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-0
174. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 5-0
175. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 14:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-1
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 10:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-0
177. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 14:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
178. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΙΣΣΑ Α. 1-2
179. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 09:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-2
180. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:45 ΝΑΟΥΜ Δ. 4-1
Κ10-1ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΛΩΝΗ Ε. 4-1
182. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ALMA Σάββατο 06/04/19 10:00 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
183. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-2
184. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Κυριακή 07/04/19 13:00 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-3
Κ10-2ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
185. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΘΩΜΑΣ Π. 3-2
186. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 10:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
187. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 10:30 ΦΟΥΚΑΣ Θ. 7-3
188. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 11:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 6-5
189. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 12:30 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
Κ10-3ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 06/04/19 19:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 5-1
191. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 07/04/19 09:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 3-3
192. ΠΟΨ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ. 8-1
193. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 13:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-3
194. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 07/04/19 18:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top