ΕΠΣΑ

Τα Σούρμενα 1-0 τον Φωστήρα: Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα 7/4 ματς στην ΕΠΣΑ

Παρότι ο Φωστήρας είναι αδιάφορος αφού ήδη έχει ανέβει στην Γ’ Εθνική δεν παύει να αποτελεί είδηση το γεγονός ότι ηττήθηκε εκτός έδρας από τα Σούρμενα με 1-0

Όλα τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα 7/4 ματς στην ΕΠΣΑ:

12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-0

44. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/04/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-7
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2

49. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-2
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-2
51. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-4
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-2
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-0
56. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/04/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-1

61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 10:45 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1

Τα Σούρμενα 1-0 τον Φωστήρα: Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα 7/4 ματς στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top