ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 6/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-4
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 3-3
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-0
7. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-3
9. ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-0
10. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
12. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-2
13. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-0
14. ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-3
16. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-2
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
19. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-5
21. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ. 7-1
22. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
24. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
26. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-0
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΛΙ Ε. 2-0
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-2
29. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 14:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-3
30. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 19:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΡΟΥΦ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 09:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
32. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/04/19 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 0-2
33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 14:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
34. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/04/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
35. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00 Αναβλήθηκε
36. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 06/04/19 10:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-0
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-0
40. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-4
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-1
42. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 1-6
43. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
44. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 09:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-2
48. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-2
49. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 2-2
50. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 18:45 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
52. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-5
53. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
54. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 14:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-0
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 19:00 Αναβλήθηκε
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 03/04/19 16:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-1
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 09:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
58. ΑΦΟΒΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-2
59. ΙΑΣΩΝ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
60. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
61. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
62. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 20:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-0
64. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-3
65. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 13:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 5-1
66. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 17:30 ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-1
67. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 18:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
68. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
70. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 11:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
71. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 14:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
72. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 15:00 ΙΣΣΑ Α. 0-2
73. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 20:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-5
75. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 13:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
77. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
78. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
79. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 19:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
80. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 10:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-3
82. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/04/19 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-3
83. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΝΑΣΗΣ Σ.
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 09:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
85. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 11:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
86. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:30 ΙΣΣΑ Α. 1-2
87. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 14:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-0
88. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
90. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 12:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-6
91. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
93. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 12:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
94. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 16:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
95. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 17:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
96. ΡΟΥΦ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 20:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/04/19 11:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-0
98. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
99. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 14:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-4
100. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/04/19 17:15 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-1
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-2
102. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 14:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-2
103. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
105. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 4-3
106. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
107. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 11:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
109. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 14:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
110. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 19:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΠΟΨ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 09:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. Αναβλήθηκε
112. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-6
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 10:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-0
114. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 14:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
115. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΙΣΣΑ Α. 1-2
Κ10-1ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΛΩΝΗ Ε. 4-1
117. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ALMA Σάββατο 06/04/19 10:00 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
118. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-2
Κ10-2ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00 ΘΩΜΑΣ Π. 3-2
120. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 10:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
121. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 10:30 ΦΟΥΚΑΣ Θ.
122. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 11:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 6-5
123. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 12:30 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
Κ10-3ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 06/04/19 19:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 6/4 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top