ΕΠΣΑ

Κλήση στην Μικτή Κ14 της ΕΠΣΑ για 9/4 και η τελική φάση του πρωταθλήματος Κ18

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Κ-14 
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14 – 2005

Την ΤΡΙΤΗ 09/04/2019 και ώρα 15:15 καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Κ-14, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΤΖΗΜΑΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΦΥΤΣΙΛΗΣ (ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ),

ΨΥΛΛΑΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ), ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΤΤΑΛΟΣ), ΣΚΑΙΛΙΔΗΣ (ΑΘΗΝΑΙΔΑ),

ΓΚΙΚΑΣ (ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ),ΤΣΙΡΒΟΥΛΗΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ), ΚΑΝΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΚΙ),

ΜΠΙΛΙΚΑΙΔΗΣ, (ΙΑΣΩΝ), ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ),

ΚΥΡΓOΤΑΣΗΣ, ΕΞΑΡΧΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΤΖΑΒΑΡΑΣ, ΣΑΜΟΥΡΗΣ (ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ),

ΣΠΑΘΑΡΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ),

ΔΑΜΗΣ, ΚΑΛΑΙΖΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ), ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ),

ΝΙΝΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ (ΧΑΙΔΑΡΙ).

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Κ-16 & Κ-18 (ΟΜΙΛΟΙ ΙΣΧΥΡΩΝ) (04/4/2019)
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΙΣΧΥΡΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-18

Προκρίθηκαν, χωρίς αγώνα, οι ομάδες που θα καταλάβουν την 3η θέση στον 7ο και στον 8ο όμιλο.

1η Αγωνιστική: 20/04/2019.

1ος αγώνας 3ος 9ου ομίλου με 8ο 8ου ομίλου.

2ος ” 4ος 7ου ομίλου με 8ο 9ου ομίλου.

3ος ” 4ος 8ου ομίλου με 8ο 7ου ομίλου.

4ος ” 4ος 9ου ομίλου με 7ο 9ου ομίλου.

5ος ” 5ος 7ου ομίλου με 7ο 8ου ομίλου.

6ος ” 5ος 8ου ομίλου με 7ο 7ου ομίλου.

7ος ” 5ος 9ου ομίλου με 6ο 7ου ομίλου.

8ος ” 6ος 9ου ομίλου με 6ο 8ου ομίλου.

2η αγωνιστική 04/05/2019.

9ος αγώνας 1ος 7ου ομίλου με νικητή αγώνα 1.

10ος ” 1ος 8ου ομίλου με νικητή αγώνα 4.

11ος ” 1ος 9ου ομίλου με νικητή αγώνα 2.

12ος ” 2ος 7ου ομίλου με νικητή αγώνα 3.

13ος ” 2ος 8ου ομίλου με νικητή αγώνα 6.

14ος ” 2ος 9ου ομίλου με νικητή αγώνα 7.

15ος ” 3ος 7ου ομίλου με νικητή αγώνα 8.

16ος ” 3ος 8ου ομίλου με νικητή αγώνα 5.

3η αγωνιστική 11/05/2019.

17ος αγώνας Νικητής 12ου αγώνα με νικητή 15ου αγώνα.

18ος ” Νικητής 9ου αγώνα με νικητή 14ου αγώνα.

19ος ” Νικητής 13ου αγώνα με νικητή 11ου αγώνα.

20ος ” Νικητής 10ου αγώνα με νικητή 16ου αγώνα.

4η αγωνιστική 18/05/2019.

21ος αγώνας Νικητής 18ου αγώνα με νικητή 17ου αγώνα.

22ος ” Νικητής 19ου αγώνα με νικητή 20ου αγώνα.

Τελικός 25/05/2019.

23ος αγώνας.

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΙΣΧΥΡΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16

Προκρίθηκαν, χωρίς αγώνα, οι ομάδες που θα καταλάβουν την 3η θέση στον 8ο και στον 9ο όμιλο.

1η Αγωνιστική: 20/04/2019.

1ος αγώνας 3ος 7ου ομίλου με 8ο 7ου ομίλου.

2ος ” 4ος 7ου ομίλου με 8ο 8ου ομίλου.

3ος ” 4ος 8ου ομίλου με 8ο 9ου ομίλου.

4ος ” 4ος 9ου ομίλου με 7ο 7ου ομίλου.

5ος ” 5ος 7ου ομίλου με 7ο 9ου ομίλου.

6ος ” 5ος 8ου ομίλου με 7ο 8ου ομίλου.

7ος ” 5ος 9ου ομίλου με 6ο 8ου ομίλου.

8ος ” 6ος 9ου ομίλου με 6ο 7ου ομίλου.

2η αγωνιστική 04/05/2019.

9ος αγώνας 1ος 7ου ομίλου με νικητή αγώνα 4.

10ος ” 1ος 8ου ομίλου με νικητή αγώνα 1.

11ος ” 1ος 9ου ομίλου με νικητή αγώνα 6.

12ος ” 2ος 7ου ομίλου με νικητή αγώνα 8.

13ος ” 2ος 8ου ομίλου με νικητή αγώνα 3.

14ος ” 2ος 9ου ομίλου με νικητή αγώνα 5.

15ος ” 3ος 8ου ομίλου με νικητή αγώνα 2.

16ος ” 3ος 9ου ομίλου με νικητή αγώνα 7.

3η αγωνιστική 11/05/2019.

17ος αγώνας Νικητής 10ου αγώνα με νικητή 11ου αγώνα.

18ος ” Νικητής 12ου αγώνα με νικητή 16ου αγώνα.

19ος ” Νικητής 14ου αγώνα με νικητή 13ου αγώνα.

20ος ” Νικητής 15ου αγώνα με νικητή 9ου αγώνα.

4η αγωνιστική 18/05/2019.

21ος αγώνας Νικητής 20ου αγώνα με νικητή 18ου αγώνα.

22ος ” Νικητής 17ου αγώνα με νικητή 19ου αγώνα.

Τελικός 25/05/2019.

23ος αγώνας.

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Κ-16 & Κ-18 (ΟΜΙΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ) (04/4/2019)
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-18

16η ομάδα κληρώθηκε η 6η του 12ου ομίλου.

1η Αγωνιστική: 13/04/2019.

1ος αγώνας 1ος 10ου ομίλου με 5ο 11ου ομίλου.

2ος ” 1ος 11ου ομίλου με 5ο 10ου ομίλου.

3ος ” 1ος 12ου ομίλου με 6ο 12ου ομίλου.

4ος ” 2ος 10ου ομίλου με 5ο 12ου ομίλου.

5ος ” 2ος 11ου ομίλου με 4ο 11ου ομίλου.

6ος ” 2ος 12ου ομίλου με 4ο 10ου ομίλου.

7ος ” 3ος 12ου ομίλου με 4ο 12ου ομίλου.

8ος ” 3ος 11ου ομίλου με 3ο 10ου ομίλου.

2η αγωνιστική 20/04/2019.

9ος αγώνας Νικητής αγώνα 1 με νικητή αγώνα 4.

10ος ” Νικητής αγώνα 3 με νικητή αγώνα 6.

11ος ” Νικητής αγώνα 7 με νικητή αγώνα 5.

12ος ” Νικητής αγώνα 8 με νικητή αγώνα 2.

3η αγωνιστική 04/05/2019.

13ος αγώνας Νικητής αγώνα 9 με νικητή αγώνα 12.

14ος ” Νικητής αγώνα 10 με νικητή αγώνα 11.

*** Οι όμιλοι με τις υπόλοιπες ομάδες, έχουν αναρτηθεί στην ενότητα “ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΕΝΤΥΠΑ”.

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16

16η ομάδα κληρώθηκε η 6η του 11ου ομίλου.

1η Αγωνιστική: 13/04/2019.

1ος αγώνας 1ος 10ου ομίλου με 5ο 12ου ομίλου.

2ος ” 1ος 11ου ομίλου με 5ο 11ου ομίλου.

3ος ” 1ος 12ου ομίλου με 6ο 11ου ομίλου.

4ος ” 2ος 10ου ομίλου με 4ο 11ου ομίλου.

5ος ” 2ος 11ου ομίλου με 5ο 10ου ομίλου.

6ος ” 2ος 12ου ομίλου με 4ο 10ου ομίλου.

7ος ” 3ος 11ου ομίλου με 3ο 12ου ομίλου.

8ος ” 3ος 10ου ομίλου με 4ο 12ου ομίλου.

2η αγωνιστική 20/04/2019.

9ος αγώνας Νικητής αγώνα 4 με νικητή αγώνα 5.

10ος ” Νικητής αγώνα 6 με νικητή αγώνα 8.

11ος ” Νικητής αγώνα 1 με νικητή αγώνα 3.

12ος ” Νικητής αγώνα 7 με νικητή αγώνα 2.

3η αγωνιστική 04/05/2019.

13ος αγώνας Νικητής αγώνα 11 με νικητή αγώνα 9.

14ος ” Νικητής αγώνα 10 με νικητή αγώνα 12.

*** Οι όμιλοι με τις υπόλοιπες ομάδες, έχουν αναρτηθεί στην ενότητα “ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΕΝΤΥΠΑ”.

 

 

Κλήση στην Μικτή Κ14 της ΕΠΣΑ για 9/4 και η τελική φάση του πρωταθλήματος Κ18
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top