ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
9. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
15. ΡΟΥΦ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
17. ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
21. ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
23. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
29. ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α.
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
33. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
36. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
38. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
39. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
40. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
43. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ.
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
45. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/04/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
46. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
47. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 13:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
50. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
52. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
53. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
55. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
57. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/04/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
62. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 10:45 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 12:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
64. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
65. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00
67. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 13:00
68. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 14:45
69. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 19:00
70. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/04/19 19:00
71. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 19:00
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΡΟΥΦ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 09:30
73. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/04/19 10:00
74. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 14:00
75. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/04/19 18:00
76. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00
77. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 19:15
78. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 07/04/19 18:30
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 06/04/19 10:45
80. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 19:30
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/04/19 10:30
82. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 13:15
83. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 17:30
84. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 18:00
85. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 18:45
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 11:00
87. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 11:00
88. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 13:00
89. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 13:00
90. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:30
91. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 18:45
92. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 20:15
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 09:00
94. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 09:00
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 11:00
96. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:45
97. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 18:45
98. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 16:00
99. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 19:00
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 10:30
101. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 11:00
102. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:30
103. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 14:00
104. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/04/19 18:45
105. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/04/19 19:00
106. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/04/19 19:30
11η αγωνιστική
107. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 10/04/19 16:00
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 19:00
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 09:30
110. ΑΦΟΒΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 11:00
111. ΙΑΣΩΝ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 12:00
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 13:00
113. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/04/19 18:45
114. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 20:30
115. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 20:15
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 09:30
117. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 12:30
118. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 13:00
119. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 17:30
120. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 18:30
121. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00
122. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 09:30
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 10:00
124. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 11:45
125. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 14:30
126. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 15:00
127. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 20:15
128. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 09:00
129. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 18:45
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00
131. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 09:30
132. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/04/19 13:15
133. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 13:30
134. ΡΟΥΦ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 19:00
135. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 19:00
136. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 20:15
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 10:30
138. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/04/19 15:00
139. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/04/19 19:00
140. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:30
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 09:00
142. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 11:15
143. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:30
144. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 14:00
145. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/04/19 18:45
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
146. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 09:30
147. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/04/19 12:30
148. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 19:00
149. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 13:30
150. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/04/19 19:00
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/04/19 12:00
152. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 12:00
153. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 16:00
154. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 17:15
155. ΡΟΥΦ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/04/19 20:30
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/04/19 11:30
157. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:00
158. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 14:00
159. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/04/19 17:15
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
160. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/04/19 12:30
161. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/04/19 14:30
162. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 18:45
163. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:00
164. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 20:15
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
165. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 10:30
166. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/04/19 10:30
167. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/04/19 11:00
168. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 11:00
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 11:30
170. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 14:30
171. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/04/19 19:45
172. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 07/04/19 11:00
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΠΟΨ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 06/04/19 09:30
174. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/04/19 16:30
175. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 07/04/19 10:00
176. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 07/04/19 13:00
177. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/04/19 14:15
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/04/19 10:30
179. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 14:30
180. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:30
181. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/04/19 09:00
182. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:45
Κ10-1ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00
184. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ALMA Σάββατο 06/04/19 10:00
185. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:00
186. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Κυριακή 07/04/19 13:00
Κ10-2ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 09:00
188. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/04/19 10:00
189. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 10:30
190. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/04/19 11:30
191. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 06/04/19 12:30
Κ10-3ος Όμιλος
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
192. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 06/04/19 19:00
193. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 07/04/19 09:00
194. ΠΟΨ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Κυριακή 07/04/19 11:00
195. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 07/04/19 13:30
196. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 07/04/19 18:30
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

 

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top