ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/04/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 06/04/19 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 06/04/19 16:00 HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 06/04/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
7. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 07/04/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΗΛΙΑΣ Χ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Κυριακή 07/04/19 10:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
9. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 07/04/19 14:15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
11. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ DREAM SPORT Κυριακή 07/04/19 15:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/04/19 10:00 Αναβλήθηκε
13. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
14. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/04/19 11:30 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
15. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 07/04/19 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 06/04/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
17. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
18. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ SUPER BALL Κυριακή 07/04/19 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
19. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ SOCCER LAND Κυριακή 07/04/19 13:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
21. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 06/04/19 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
22. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
23. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 06/04/19 12:00 HABILAJ A.
25. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 07/04/19 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 6-7/4 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top