Uncategorized

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-1
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 31/03/19 14:15 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-1
3. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 31/03/19 14:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 0-2
4. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 31/03/19 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-0
6. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
9. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 3-1
10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 31/03/19 14:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-2
11. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/03/19 14:15 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-2
12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 7-0
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
15. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 31/03/19 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 3-2
17. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 31/03/19 14:15 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 1-5
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 2-0
20. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/03/19 16:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-4
21. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-2
22. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
23. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-3
24. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/03/19 14:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-1
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-3
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/03/19 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 7-1
27. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 31/03/19 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-2
28. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-0
29. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 7-0
30. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 1-2
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 31/03/19 17:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-4
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/03/19 14:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 30/03/19 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
34. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
35. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/03/19 11:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
38. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
40. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. 4-0
41. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/03/19 18:45 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 0-1
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 2-3
43. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. Αναβλήθηκε
44. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/03/19 09:15 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
46. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
48. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
49. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 31/03/19 09:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
Κ14 – 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/03/19 18:45 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 1-2
51. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/03/19 18:45 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ14 – 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/03/19 12:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 0-9
53. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/03/19 14:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-7
Κ14 – 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 1-3
55. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 0-7
Κ14 – 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 2-4
57. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 0-7
58. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/03/19 14:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Δευτέρα 01/04/19 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στον Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top