ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 4-2
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-1
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 30/03/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) Αναβλήθηκε
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 0-0
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 3-0
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-1
Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 31/03/19 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γέρακα Κυριακή 31/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-2
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-2
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 31/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-1
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βουλιαγμένης Κυριακή 31/03/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 6-0
14. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ανθούσας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
15. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-4
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 2-1
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 31/03/19 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 3-2
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γραμματικού Κυριακή 31/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 2-2
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 1-1
21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-0
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-1
23. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 4-0
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 31/03/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 4-1
25. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 31/03/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 3-0
26. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Αναβύσσου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 2-2
27. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 3-7
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
29. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 31/03/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 2-0
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 31/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-1
31. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 31/03/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 31/03/19 00:00
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 31/03/19 11:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
35. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Άνοιξης Κυριακή 31/03/19 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-0
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ BATISTA Κυριακή 31/03/19 10:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
37. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 31/03/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
38. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλάμου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-2
39. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 31/03/19 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 6-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
41. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΝΑΣ Θ. 4-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-1
43. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 6-0
45. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 6-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 2-2
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 31/03/19 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-3
49. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 31/03/19 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΜΑΡΚΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 31/03/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 5-0
51. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 31/03/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-2
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταμάτας Κυριακή 31/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 2-1
53. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 31/03/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Κυριακή 31/03/19 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 2-1
55. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 31/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/03/19 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-1
57. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-5
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 30/03/19 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-0
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/03/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-0
61. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/03/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-3
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/03/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 7-1
63. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 30/03/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-0
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ16 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 31/03/19 00:00
65. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 31/03/19 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-1
66. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 31/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-0
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ14 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 4-0
68. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-0
69. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-4
70. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Π. 2-0
72. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/03/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top