ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-0
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-2
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-0
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 31/03/19 12:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 3-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-3
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-5
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-3
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-2
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/03/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 2-0
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-0
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 3-0
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-1
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-5
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
27. ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-4
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
30. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-0
31. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-0
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
34. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3
35. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
37. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-2
38. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 9-0
39. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 31/03/19 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-2
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/03/19 12:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-2
42. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/03/19 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 4-2
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-0
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/03/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 3-4
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-4
46. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 8-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-5
48. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-1
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-0
50. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
53. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
55. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΡΟΥΦ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-3
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/03/19 13:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-1
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 10:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-1
61. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 4-1
62. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 31/03/19 16:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-1
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/03/19 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-2
65. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-2
66. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-0
67. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
68. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-4
69. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/03/19 09:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 1-4
71. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 1-1
72. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 18:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-3
73. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 31/03/19 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
74. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/03/19 18:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
75. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 31/03/19 18:30 Αναβλήθηκε
76. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-2
78. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
79. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-2
80. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 31/03/19 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 4-1
81. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 12:45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ. 5-1
82. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
83. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 4-3
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-1
86. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 12:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 3-0
87. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/03/19 19:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-0
89. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 17:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-7
90. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/03/19 17:45 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
91. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 31/03/19 19:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 09:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α. 3-1
93. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
94. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ. 2-3
95. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
96. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/03/19 12:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-2
98. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 13:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-3
99. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 19:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 2-2
100. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 09:45 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 5-1
101. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 0-2
102. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 20:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
103. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/03/19 20:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-0
105. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-4
106. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-2
107. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 20:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 1-2
108. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 31/03/19 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 3-1
109. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0
110. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 20:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 12:45 ΙΣΣΑ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-0
112. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-4
113. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-0
114. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 3-1
115. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 31/03/19 12:45 Αναβλήθηκε
116. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/03/19 13:15 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-0
117. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/03/19 14:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 2-0
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 11:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-1
119. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-2
120. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 31/03/19 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-0
121. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 31/03/19 17:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-1
122. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/03/19 18:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
123. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 31/03/19 20:15 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/03/19 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0
125. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. Αναβλήθηκε
126. ΠΕΥΚΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
127. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-2
128. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
129. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 20:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-1
131. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 31/03/19 11:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
132. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/03/19 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.
133. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/03/19 20:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-3
135. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-2
136. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 13:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 5-0
137. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 13:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-9
138. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
139. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 30/03/19 19:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-2
140. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 31/03/19 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 6-1
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 09:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-4
142. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-3
143. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/03/19 17:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
144. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
145. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 31/03/19 11:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
146. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
147. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/03/19 18:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
149. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 10:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-0
150. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 2-3
151. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 12:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-4
152. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 17:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
153. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 4-0
154. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 18:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 09:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
156. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-0
157. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 14:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
158. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. Αναβλήθηκε
159. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-3
160. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 20:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
161. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/03/19 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-1
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-2
163. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 31/03/19 09:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-3
164. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 31/03/19 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-2
165. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 0-4
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 13:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-0
167. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 17:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-1
168. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-5
169. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 14:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
170. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 15:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-0
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
171. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-4
172. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 18:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-2
173. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 20:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
174. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 10:00 ΙΣΣΑ Α. 1-1
175. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 31/03/19 16:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 4-0
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
177. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 19:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-2
178. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 31/03/19 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
179. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
180. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 31/03/19 19:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΑΕΚ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 30/03/19 09:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 8-0
182. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
183. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
184. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 31/03/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
185. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/03/19 17:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
186. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
187. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
188. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 19:45 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-2
189. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-2
190. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 18:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
191. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 19:15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-4
192. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. Αναβλήθηκε
193. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 31/03/19 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
194. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 19:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
195. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
196. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-6
197. ΡΟΥΦ 2 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 31/03/19 14:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. Αναβλήθηκε
198. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 31/03/19 14:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-5
200. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-0
201. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 12:00 Αναβλήθηκε
202. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 31/03/19 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
203. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 15:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-0
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-1
205. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 17:45 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-3
206. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 20:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
207. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 31/03/19 15:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
208. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 7-2
Κ10-1ος Όμιλος
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
209. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/03/19 14:00 ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 1-3
210. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 31/03/19 10:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 11-0
211. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Κυριακή 31/03/19 13:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-7
212. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 31/03/19 14:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 0-13
Κ10-2ος Όμιλος
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
213. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
214. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/03/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 9-7
215. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-3
216. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 30/03/19 17:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-4
217. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ Κυριακή 31/03/19 13:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-5
Κ10-3ος Όμιλος
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
218. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-2
219. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-9
220. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 31/03/19 09:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-2
221. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 31/03/19 10:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 10-0
222. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 31/03/19 14:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 3-6

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top