Α' ΕΠΣΑ

Έμειναν στο 0-0 ΑΟ Χαϊδαρίου και Σούρμενα αφού «έφταιξαν» και τα δοκάρια

Στο 0-0 έμεινε ο ΑΟ Χαϊδαρίου στο εντός έδρας ματς με τα Σούρμενα ενώ οι δύο ομάδες είχαν από ένα δοκάρι.

Δείτε την ροή του αγώνα με την αντίστροφη φορά.

ΤΕΛΙΚΟ: Α.Ο. Χαϊδαρίου – Σούρμενα 0-0
90+: Τελευταία αλλαγή για την ομάδα του Χαϊδαρίου με τον Γαλάνη να μπαίνει στην θέση του Πλουμάτου
89ο λεπτό: Αλλαγή με τον Θεοδώρου στην θέση του Τσαγκάρη
Το εκτέλεσε ο Κλουβάτος και έστειλε την μπάλα στο δοκάρι
87ο λεπτό: Πολύ επικίνδυνο φάουλ που κερδίζει η ομάδα του Χαϊδαρίου
84ο λεπτό: Αλλαγή με τον Μουρεζίνη να μπαίνει στην θέση του Κοπανά
72ο λεπτό: Αλλαγή για την ομάδα του Χαϊδαρίου με τον Παληγεώργο να παίρνει την θέση του Καμπέρη
Τέσσερα συνεχόμενα κόρνερ για την ομάδα του Χαϊδαρίου, που αυξάνει την πίεση
63ο λεπτό: Καταπληκτικό σουτ έξω από την περιοχή από τα Σούρμενα με την μπάλα να βρίσκει στην συμβολή των δοκαριών στο σουτ του Γιαννόπουλου. Πολύ καλύτερα τα Σούρμενα στο δεύτερο ημίχρονο
50ο λεπτό: Και νέα μεγάλη φάση για τα Σούρμενα με τον Σαμπατάκο να λέει «όχι» σε εξ’ επαφής κεφαλιά από την μικρή περιοχή. Πολύ μεγάλη απόκρουση από το νεαρό τερματοφύλακα
48ο λεπτό: Πολύ καλή στιγμή για τα Σούρμενα, σε φάση τετ-α-τετ αλά το σουτ φεύγει ψηλά πάνω από τα δοκάρια
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!
Όλα έτοιμα για το δεύτερο ημίχρονο με την ομάδα μας να μην έχει καμία αλλαγή
Λίγα πράγματα στο πρώτο ημίχρονο με την ομάδα του Χαϊδαρίου να έχει την κατοχή και να δημιουργούν κάποιες φάσεις, όμως δεν ήταν ουσιώδεις στην τελική προσπάθεια.
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0-0
Πάμε για ημίχρονο με το ματς να έχει ρυθμό, αλλά και οι δύο ομάδες είναι φλύαρες
40ο λεπτό: Σουτ μέσα από την περιοχή για τον Τσιρκινίδη με την μπάλα να περνά έξω
Ο αέρας είναι προς την εστία του Χαϊδαρίου και αυτό είναι ένα θέμα για το πρώτο ημίχρονο
22ο λεπτό: Πολύ ωραία ανάπτυξη για την ομάδα μας με τον Ανταλή να γυρίζει στο ύψος του πέναλτι, αλλά ο Κοτσολάκος πλάσαρε επάνω στον τερματοφύλακα
18ο λεπτό: Ένα καλό σουτ από τα Σούρμενα έξω από την περιοχή, ο Σαμπατάκος αποκρούει σταθερά
Παιχνίδι κέντρου σε αυτά τα πρώτα λεπτά με την ομάδα του Χαϊδαρίου να έχει την κατοχή
Ο δυνατός αέρας δημιουργεί πρόβλημα, όμως ο ήλιος έχει ζεστάνει την ατμόσφαιρα. Λίγοι φίλοι της ομάδας του Χαϊδαρίου στις εξέδρες του ΔΑΚ, αλλά λίγο η ώρα διεξαγωγής και λίγο η αλλαγή ώρας, κάνει τους Χαϊδαριώτες να ελπίζουν για την συνέχεια
2ο λεπτό: Πρώτη καλή στιγμή για την ομάδα του Χαϊδαρίου με τον Τσαγκάρη να βρίσκεται σε καλή θέση, όμως το σουτ του ήταν αδύναμο και απέκρουσε ο τερματοφύλακας
Ωραίο κυριακάτικο πρωινό με την ομάδα του ΑΟ Χαϊδαρίου να ξεκινά την αναμέτρηση με τους: Σαμπατάκο, Πλουμάτος, Ανταλής, Μηλιώνης, Κλουβάτος, Καμπέρης, Τσαγκάρης, Χριστούλης, Κοπανάς και Τσιρκινίδης

ΣΟΥΡΜΕΝΑ: Λέτσο, Γιαννόπουλος, Θυμιανός, Χριστόπουλος, Κουμπαρούλης, Κλωνάρης, Φωστέρης, Μαρινάκης, Παπαδάκης, Φέρτης(79′ Φατσέας), Τουλουβασίλης.