ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 30/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 4-2
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-1
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 30/03/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) Αναβλήθηκε
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 0-0
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 3-0
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
10. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΝΑΣ Θ. 4-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-1
12. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 6-0
14. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 6-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 2-2
16. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/03/19 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-1
18. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 30/03/19 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-0
20. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/03/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-0
22. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/03/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-3
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/03/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 7-1
24. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 30/03/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-0
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ14 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 4-0
26. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-0
27. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-4
28. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Π. 2-0
30. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/03/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 30/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top