ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 30/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 3-0
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 3-0
8. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-5
10. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
11. ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-4
12. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
13. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
16. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-3
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-2
20. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 9-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-5
23. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-1
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
27. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/03/19 15:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-2
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-2
30. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-0
31. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
32. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/03/19 09:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 1-4
34. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 1-1
35. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 18:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-2
37. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
38. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 4-3
40. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-1
41. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 12:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 3-0
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-0
43. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 17:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 09:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α. 3-1
45. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ. 2-3
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/03/19 12:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-2
48. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 13:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-3
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 19:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-0
51. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-4
52. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
53. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 20:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 12:45 ΙΣΣΑ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-0
55. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-4
56. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
57. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 11:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-1
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/03/19 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. Αναβλήθηκε
62. ΠΕΥΚΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-1
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-3
65. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-2
66. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 13:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 5-0
67. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 13:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-9
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
69. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 30/03/19 19:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 09:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-4
71. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-3
72. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/03/19 17:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
73. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
75. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 10:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-0
76. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 2-3
77. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 12:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-4
78. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 17:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 09:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
80. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-0
81. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 14:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
82. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
83. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
84. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 20:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
85. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/03/19 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 09:00 ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 13:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-0
88. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 17:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
89. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-4
91. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 18:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
92. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 20:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
94. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 19:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΕΚ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 30/03/19 09:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 8-0
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
97. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
98. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 19:45 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 19:15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
100. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 30/03/19 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
102. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-6
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-5
104. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-0
105. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 30/03/19 12:00 Αναβλήθηκε
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-1
107. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 17:45 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
108. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 20:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ10-1ος Όμιλος
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/03/19 14:00 ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 1-3
Κ10-2ος Όμιλος
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
111. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 30/03/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 9-7
112. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
113. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 30/03/19 17:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ10-3ος Όμιλος
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-2
115. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 30/03/19 11:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-9

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 30/3 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top