ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές-παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στην ΕΠΣΑΝΑ Κ’ η διευκρίνηση προκήρυξης Α’,Β’,Γ’ κατηγορίας

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 30/03/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 31/03/19 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γέρακα Κυριακή 31/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 31/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βουλιαγμένης Κυριακή 31/03/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
14. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ανθούσας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
15. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 31/03/19 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γραμματικού Κυριακή 31/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
23. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 31/03/19 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 31/03/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
25. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 31/03/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
26. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Αναβύσσου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
27. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
29. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 31/03/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 31/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
31. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 31/03/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 31/03/19 00:00
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 31/03/19 11:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
35. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Άνοιξης Κυριακή 31/03/19 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ BATISTA Κυριακή 31/03/19 10:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
37. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 31/03/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
38. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλάμου Κυριακή 31/03/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
39. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 31/03/19 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/03/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
41. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΙΝΑΣ Θ.
42. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Τετάρτη 03/04/19 17:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
44. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
46. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
48. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Σάββατο 30/03/19 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 31/03/19 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
50. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 31/03/19 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΜΑΡΚΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 31/03/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
52. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 31/03/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταμάτας Κυριακή 31/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
54. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 31/03/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Κυριακή 31/03/19 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
56. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 31/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/03/19 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.
58. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 30/03/19 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
60. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 30/03/19 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 30/03/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
62. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 30/03/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/03/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
64. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 30/03/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ16 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 31/03/19 00:00
66. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 31/03/19 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
67. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 31/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ14 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
69. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
70. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/03/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
71. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 30/03/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ Μαραθώνα Σάββατο 30/03/19 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Π.
73. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/03/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.

ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ Α΄Β΄Γ΄ Κατηγορίας
Σχετικά με το άρθρο 19 της προκήρυξης που αφορά τις πτώσεις των ομάδων από την Β΄ Κατηγορία στην Γ΄ διευκρινίζεται ότι σε περίπτωση υποβιβασμού ομάδας Γ΄ Εθνικής της Ένωσης ΔΕΝ συμπαρασύρει σε υποβιβασμό άλλη ομάδα της Β΄ Κατηγορίας. Δηλαδή ο τρίτος από το τέλος της Β΄ Κατηγορίας (14ος) παίζει μπαράζ με τον τρίτο της Γ΄ Κατηγορίας. Αν δε ν υπάρχει υποβιβασμός ομάδας από την Γ΄ Εθνική, τότε μπαράζ θα προκύψει μεταξύ του προτελευταίου της Β΄ Κατηγορίας (15ος ) με τον τρίτο της Γ΄Κατηγορίας.

Διαιτητές-παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στην ΕΠΣΑΝΑ Κ’ η διευκρίνηση προκήρυξης Α’,Β’,Γ’ κατηγορίας
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top