ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στον Πειραιά

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)
3. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
5. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
7. ΒΥΖΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 31/03/19 16:00 HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 17:30 HABILAJ A., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
10. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
11. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
13. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 30-31/3 στον Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top