ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/3 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/03/19 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
2. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-0
4. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-0
5. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/03/19 16:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-3
9. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΡΦΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 0-1
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΠΙΠΙΝΗΣ .. 5-0
Κ14 – 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-1
Κ14 – 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΠΙΠΙΝΗΣ .. 7-0
17. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/03/19 18:45 ΤΖΙΩΤΗΣ ..
Κ14 – 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
19. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/03/19 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..
Κ14 – 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 11:30 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
21. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/03/19 14:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 1-0
22. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/03/19 14:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/3 στον Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top