ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
2. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
5. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-2
8. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 4-2
9. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
10. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
11. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
13. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-2
14. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-4
15. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-0
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-3
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-3
20. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 5-0
22. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/03/19 12:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-1
23. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/03/19 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-1
25. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
26. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
27. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
28. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
29. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-1
32. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 23/03/19 14:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 6-1
33. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-1
36. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ. 3-0
38. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 3-2
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/03/19 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/03/19 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/03/19 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-3
42. ΙΑΣΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-1
43. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-2
44. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 23/03/19 16:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 3-0
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 23/03/19 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
46. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 20/03/19 15:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-1
10η αγωνιστική
48. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 10:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 1-0
49. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/03/19 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
50. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-0
51. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ. 5-0
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 10:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-1
53. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/03/19 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
54. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 18:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.
55. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 18:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
56. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
58. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/03/19 10:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π. 5-0
59. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 12:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-2
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/03/19 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
61. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 20:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/03/19 12:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π. 2-1
63. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/03/19 12:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 4-0
64. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 12:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 0-2
66. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 20/03/19 19:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/3 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top