ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/3 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
2. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
6. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
7. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΗΛΙΑΣ Χ.
9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.
11. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/03/19 11:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ DREAM SPORT Σάββατο 23/03/19 17:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
15. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 23/03/19 18:00
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SOCCER LAND Κυριακή 24/03/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
17. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 24/03/19 11:30 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
18. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SUPER BALL Κυριακή 24/03/19 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 23/03/19 14:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
20. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 23/03/19 17:00
21. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 24/03/19 12:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
22. ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΙΛΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 14:30 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> Σάββατο 23/03/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
24. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SUPER BALL Κυριακή 24/03/19 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
25. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SOCCER LAND Κυριακή 24/03/19 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
26. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 13:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.
28. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
29. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
30. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 24/03/19 14:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 23/03/19 12:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
32. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 12:30 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
33. ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 24/03/19 11:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 23/03/19 11:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
35. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 19:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/3 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top