ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 23/03/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 23/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Κυριακή 24/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 24/03/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 24/03/19 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 23/03/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
10. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλάμου Σάββατο 23/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
12. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 23/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
14. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 24/03/19 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αυλώνα Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Κυριακή 24/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/03/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γέρακα Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
20. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 24/03/19 16:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Σταμάτας Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 24/03/19 16:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βούλας Κυριακή 24/03/19 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
25. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 23/03/19 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 23/03/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
27. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 23/03/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 23/03/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
29. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 23/03/19 10:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 23/03/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
31. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/03/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 24/03/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
33. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 24/03/19 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 24/03/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
35. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 24/03/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Κυριακή 24/03/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
37. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 24/03/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 24/03/19 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Κυριακή 24/03/19 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/03/19 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 23/03/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 23/03/19 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
43. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 23/03/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/03/19 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
45. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 23/03/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/03/19 12:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
47. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 23/03/19 12:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top