Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική και 20ης στον 7ο όμιλο 23-24/3

Δείτε ποιοι διαιτητές ορίστηκαν από την ΚΕΔ για να διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 23ης αγωνιστικής (20ης στον 7ο όμιλο) για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΤΣΙΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΒΡΟΥ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΣΙΒΑΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
23 1.1 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
23 1.2 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
23 1.3 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ ΠΣ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
23 1.3 24/03/19 15:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
23 1.3 24/03/19 15:00 ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
23 1.3 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
23 1.3 24/03/19 14:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
23 1.4 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
23 1.4 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
23 1.4 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
23 1.4 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
23 1.4 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
23 1.4 24/03/19 15:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
23 1.5 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
23 1.5 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
23 1.5 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

23 1.5 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. Π. ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
23 1.5 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
23 1.5 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
23 1.6 23/03/19 13:00 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ. ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
23 1.6 24/03/19 13:15 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
23 1.6 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
23 1.6 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
23 1.6 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
23 1.6 24/03/19 14:15 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20 1.7 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
20 1.7 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
20 1.7 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
20 1.7 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
20 1.7 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
20 1.7 24/03/19 15:00 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
23 1.8 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
23 1.8 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΕΛΛΑΝΑ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
23 1.8 24/03/19 15:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
23 1.8 24/03/19 11:00 ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
23 1.8 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΚΟΤΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
23 1.8 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
23 1.8 24/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική και 20ης στον 7ο όμιλο 23-24/3
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top