Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Βαριά η ιστορική φανέλα της Τριγλίας Ραφήνας του Στάθη Ασλάνογλου που νίκησε 2-1 την Μαρκό

Βαριά αποδείχθηκε η φανέλα της Τριγλίας Ραφήνας που στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων στο ματς με την Μαρκό όπου επικράτησε με 2-1

Στην σχετική ανάρτηση της Τριγλίας Ραφήνας αναφέρονται τα εξής, για τη νίκη επί της Μαρκό:

Η φανέλα της Τριγλίας είναι πολύ βαριά και το δείχνει σε κάθε αγώνα.
Η νεανική ομάδα του Στάθη Ασλάνογλου με μέταλλο νικητή και παθος για τη νίκη, συνέχισε την ξέφρενη πορεία της κερδίζοντας με σκορ 2-1 το πρωτοπόρο Μαρκό.
Μελανό σημείο του αγώνα Ο διαιτητής κ. Τριγάζης που ανέχθηκε το σκληρό παιχνίδι τωων παικτών της Μαρκό, απέβαλε στο δεύτερο ημίχρονο τον Μιχάλη Νικολακόπουλο με δεύτερη κίτρινη, απέβαλε τον προπονητή της ομάδας μας αναίτια, έδωσε αμφισβητούμενο πέναλτι στην Μαρκό και έσπρωχνε με διακριτικό τρόπο την φιλοξενούμενη ομαδα στα τελευταία λεπτά.
Σκόρερ της ομάδας μας ο Γιάννης Τσούκας και ο Τάσος Καραγιάννης που αφιέρωσε το γκολ στο νεογέννητο αγοράκι του.
Η σύνθεση της ομάδας μας:
Μπάρδης, Παπαδιονυσίου, Κονταρίνης, Τσούκας Ι., Νικολακόπουλος, Καραγιάννης, Ζαφειρόπουλος (88′ Λαγός), Τσάγκαρης, Αρβανιτίδης, Μουστόγιαννης (90′ Τσούκας Κ.), Ψηλιάκος (70′ Δελαπόρτας).
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!

Ο Τσούκας λοιπόν στο 9′ έκανε το 1-0 για την Τριγλία Ραφήνας, στο 60′ ο Καραγιάννης το 2-0, ενώ στο 85′ ο Χίσο μείωσε για την Μαρκό στο τελικό 2-1.

ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΡΙΣΤΟΜ (1993) 3 (1998) ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Γκολ! ΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2000) 4 (1992) ΤΣΙΚΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κίτρινη Κάρτα(57′)
Κίτρινη Κάρτα(65′)Κίτρινη Κάρτα(80′) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (1994) 5 (1988) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13′
Κίτρινη Κάρτα(35′) Γκολ! ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (1988) 6 (1985) ΤΖΙΒΙΛΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (1999) 7 (1995) ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 54′
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (1994) 8 (1984) HOXHAJ FATJON
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (1999) 9 (1989) ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
90′ ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (1983) 10 (1990) ΧΙΣΟ ΑΜΑΡΙΛΝΤ Γκολ! Κίτρινη Κάρτα(25′)
80′ ΨΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2002) 11 (1985) ΖΑΡΑΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κίτρινη Κάρτα(62′)
Αναπληρωματικοί
80′ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2001) 12 (1985) ΠΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13′
90′ Κίτρινη Κάρτα(90′) ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2002) 13 (2001) ΣΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ