ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 16/3 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ) 1-2
2. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-7
3. ΒΥΖΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 16/03/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ) 4-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:00 HABILAJ A., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ) 1-0
6. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 5-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 16/03/19 12:30 Αναβλήθηκε
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 16/03/19 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ SOCCER LAND Σάββατο 16/03/19 11:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 1-5
10. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 16/03/19 12:00 Αναβλήθηκε
11. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 16/03/19 13:15 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 4-7
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
13. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ DALUZ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
14. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ <ΑΧΑΡΝΑΙ> Σάββατο 16/03/19 20:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 0-5
16. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 4-2
18. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 16/03/19 18:00 Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ18 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 16/3 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top