Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς της 22ης αγωνιστικής 16-17/3 στην Γ’ Εθνική

Δείτε τους ορισμούς της 22ης αγωνιστικής στα ματς των ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Η ΕΠΟ/ΚΕΔ ανακοίνωσε τους ορισμούς για τα παιχνίδια της 22ης αγωνιστικής στους ομίλους της Γ’ Εθνικής.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΓΚΙΟΣΗ
ΜΑΡΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΒΡΟΥ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΟΛΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΓΚΟΓΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΔΙΤΣΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΔΡΑΜΑΣ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ Α
ΑΣΠΙΣ
ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΡΑΜΑΣ
ΝΤΟΣΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ
ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
22 1.1 17/03/19 15:00 ΔΗΜ.
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΙΑΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
22 1.2 17/03/19 15:00 Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
ΦΟΡΗΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
22 1.2 17/03/19 15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
22 1.2 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΤΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΥΣ
ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΝΙΚΗ
ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
22 1.2 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22 1.2 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ.
ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ
Ο ΕΡΜΗΣ
ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ
ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22 1.2 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Ο ΑΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
22 1.2 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
22 1.3 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΣΟΥΛΙ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑ ΠΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
22 1.3 17/03/19 15:00 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ
ΝΑΥΠ.
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΡΤΑΣ
ΦΙΤΣΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
22 1.3 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΙΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΙΤΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
22 1.3 17/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ
ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΥΡΟΥ
ΣΥΜΕΩΝ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
22 1.3 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ
ΜΠΑΪΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΕΦΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
22 1.4 17/03/19 15:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ
ΣΤ. ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ
ΛΑΘΥΡΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
22 1.4 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΜΠΟΥΜΠΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΤΖΑΘΑΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
22 1.4 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΘΗΣΕΥΣ
ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΛΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
22 1.4 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΦΥΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ

22 1.4 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ
ΜΕΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
22 1.4 17/03/19 15:00 ΔΗΜ.
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Η ΝΙΚΗ
ΒΟΛΟΥ ΓΣ
ΜΑΛΟΥΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
22 1.5 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22 1.5 17/03/19 15:00 ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
22 1.5 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥΣΕΛΙΝΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
22 1.5 17/03/19 15:00 ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ
Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
22 1.5 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΌ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΕΣΒΟΥ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
22 1.5 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ.
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΙΣΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
22 1.6 17/03/19 15:00 ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΟΔΟΥ
Ο ΦΟΙΒΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
22 1.6 17/03/19 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ.
ΛΙΑΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΟΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΨΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
22 1.6 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑ
22 1.6 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΠΗΤΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΦΛΩΡΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
22 1.6 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ
ΓΚΑΜΑΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
22 1.6 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΥΒΟΙΑΣ
19 1.7 17/03/19 15:00 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤ. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
19 1.7 17/03/19 15:00 Δ. Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
(ΛΑΜΠΡΑΚΗ) ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ
ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
19 1.7 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ
ΑΓΙΩΝ
ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
19 1.7 17/03/19 15:00 Δ. Σ.
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΦΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
19 1.7 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΧΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΜ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΧΙΟΥ
ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
19 1.7 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΘΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ
ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ
ΒΑΤΣΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
22 1.8 17/03/19 15:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
22 1.8 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑ ΑΟ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
22 1.8 17/03/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ
ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
22 1.8 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΣΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΦΙΤΣΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2018-19
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 7ος ΌΜΙΛΟΣ | 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22 1.8 17/03/19 13:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ
Ο ΑΣΤΗΡ
ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΑΣΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
22 1.8 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.
ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ
ΡΟΥΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΑΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΑΝΘΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
22 1.8 17/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΚΑΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Οι διαιτητές στα ματς της 22ης αγωνιστικής 16-17/3 στην Γ’ Εθνική
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top