ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16-17/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Ραφήνας Σάββατο 16/03/19 16:00
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Σταμάτας Σάββατο 16/03/19 16:00
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 16/03/19 16:00
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 16/03/19 16:00
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/03/19 16:00
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βούλας Κυριακή 17/03/19 16:00
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/03/19 16:00
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 17/03/19 16:00
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ανθούσας Σάββατο 16/03/19 16:00
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/03/19 16:00
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/03/19 16:00
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/03/19 16:00
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 17/03/19 16:00
14. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Κυριακή 17/03/19 16:00
15. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/03/19 16:00
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 17/03/19 16:00
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 16/03/19 16:00
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 17/03/19 16:00
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 17/03/19 16:00
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γραμματικού Κυριακή 17/03/19 16:00
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 17/03/19 16:00
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/03/19 16:00
23. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 17/03/19 16:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 17/03/19 10:00
25. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 17/03/19 10:00
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 17/03/19 10:00
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 17/03/19 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 17/03/19 00:00
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/03/19 10:00
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 17/03/19 10:00
31. ΜΑΡΚΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/03/19 10:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Κυριακή 17/03/19 10:00
33. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/03/19 10:00
34. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 17/03/19 10:00
35. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/03/19 12:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 17/03/19 10:00
37. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/03/19 10:00
38. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 17/03/19 10:00
39. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 17/03/19 10:00
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Τετάρτη 13/03/19 16:00
41. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 16/03/19 12:30
42. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 16/03/19 12:30
43. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/03/19 12:30
44. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/03/19 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Τετάρτη 13/03/19 16:00
46. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/03/19 12:00
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ραφήνας Σάββατο 16/03/19 12:30
48. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 16/03/19 12:30
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/03/19 12:30
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 16/03/19 00:00
51. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Σάββατο 16/03/19 12:30
52. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 16/03/19 12:30
53. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 16/03/19 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. ΑΝΑΒΟΛΗ Τετάρτη 13/03/19 16:00
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/03/19 11:00
56. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 16/03/19 12:30
57. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/03/19 12:30
58. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/03/19 12:30
59. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 16/03/19 12:30
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 17/03/19 00:00
61. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/03/19 12:00
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας Κυριακή 17/03/19 12:00
63. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/03/19 16:00
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 17/03/19 00:00
65. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διώνης Κυριακή 17/03/19 12:00
66. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 17/03/19 12:00
67. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 17/03/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 17/03/19 00:00
69. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 17/03/19 12:00
70. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νικολακάκη Κυριακή 17/03/19 12:00
71. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Κυριακή 17/03/19 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αυλώνα Κυριακή 17/03/19 12:00
73. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γραμματικού Κυριακή 17/03/19 12:00
74. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/03/19 12:00
75. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/03/19 12:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Σάββατο 16/03/19 10:00
77. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βούλας Σάββατο 16/03/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 16/03/19 10:00
79. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/03/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/03/19 09:30
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Βάρης Σάββατο 16/03/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 16/03/19 10:00
83. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 16/03/19 10:00
Γ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/03/19 10:00
85. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 16/03/19 10:00
86. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 16/03/19 10:00
87. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/03/19 10:00

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16-17/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top