ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 9/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 09/03/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 3-0
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 09/03/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αναβύσσου Σάββατο 09/03/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 4-1
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού Σάββατο 09/03/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-2
5. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά Σάββατο 09/03/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-3
6. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αφιδνών Σάββατο 09/03/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/03/19 11:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 2-2
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/03/19 11:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-9
9. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 09/03/19 11:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 3-3
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 09/03/19 13:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 09/03/19 11:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-3
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/03/19 00:00 3-0 α.α.
13. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 09/03/19 11:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-0
14. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 09/03/19 11:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 9/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top