ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββάτου 9/3 στην ΕΠΣΑ και οι κλήσεις στις Μικτές Κ16 και Κ14 για 12/3

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/03/19 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/03/19 15:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ Μ.Ο. ΜΑΣ Κ-14 & Κ-16
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-16 – 2003

Την ΤΡΙΤΗ 12/03/2019 και ώρα 15:30, καλούνται στo γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Κ-16, οι παρακάτω ποδοσφαιριστές, με λευκή αθλητική περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΓΕΝΤΙΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΕΑΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ),

ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ, ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΜΠΑΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ),

ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΕΚ), ΑΝΔΡΕΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ),

ΧΡΙΣΤΙΟΦΟΡΙΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΠΑΝΤΑΖΗΣ,ΤΣΟΥΡΕΑΣ, ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ (ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ),

ΚΑΝΤΕΛΜΙΔΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ, ΚΡΥΣΑΦΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ), ΖΟΥΓΡΑΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΡΗΓΟΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ), ΓΙΑΝΝΑΤΣΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ),

ΦΑΡΜΑΚΗΣ, ΣΚΑΜΑΝΗΣ (ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ), ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΥΜΗΤΤΟΣ), ΜΠΑΣΑ (ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ),

ΓΑΛΑΚΤΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΤΖΟΓΛΟΥ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ), ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΙΠΙΚΟΣ,ΤΣΟΥΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΥΤΣΑΤΟΣ (ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ), ΨΩΜΑΣ (ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ).

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14 – 2005

Την ΤΡΙΤΗ 12/03/2019 και ώρα 15:15 καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για προπόνηση της Μικτής Ομάδας Κ-14, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ, ΤΖΗΜΑΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΦΥΤΣΙΛΗΣ (ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ),

ΨΥΛΛΑΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ,)

ΛΙΑΤΗΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ), ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΤΤΑΛΟΣ),

ΣΚΑΙΛΙΔΗΣ (ΑΘΗΝΑΪΔΑ), ΓΚΙΚΑΣ (ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ),ΤΣΙΡΒΟΥΛΗΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ),

ΚΑΝΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΚΙ), ΜΠΙΛΙΚΑΙΔΗΣ, (ΙΑΣΩΝ), ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ), ΚΥΡΓOΤΑΣΗΣ, ΕΞΑΡΧΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ),

ΤΖΑΒΑΡΑΣ, ΣΑΜΟΥΡΗΣ (ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ), ΣΠΑΘΑΡΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ), ΝΙΝΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΔΑΜΗΣ, ΚΑΛΑΙΖΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ), ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ),

ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ), ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ).

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββάτου 9/3 στην ΕΠΣΑ και οι κλήσεις στις Μικτές Κ16 και Κ14 για 12/3
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top