ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββάτου 9/3 και της Τετάρτης 13/3 στην ΕΠΣΑ

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/03/19 15:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/03/19 15:30
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 13/03/19 16:15
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/03/19 16:00
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 09/03/19 11:00
6. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 09/03/19 11:30
7η αγωνιστική
7. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/03/19 14:30
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 09/03/19 09:00
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/03/19 10:00
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/03/19 13:00
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/03/19 15:45
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/03/19 13:15
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/03/19 09:00
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/03/19 10:00
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 09/03/19 11:00
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/03/19 10:30
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/03/19 11:00
18. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/03/19 18:00

Το πρόγραμμα του Σαββάτου 9/3 και της Τετάρτης 13/3 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top