Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι ΦΩΤΟ και η ανάρτηση της Δόξας Αγ. Άννας για το 4-2 με Συκάμινο

Δείτε την ανάρτηση της Δόξας Αγ. Άννας μαζί με ΦΩΤΟ σχετικά με το νικηφόρο ματς με 4-2 επί του Συκάμινου

Στην ανάρτηση αναφέρονται τα εξής:

ΔΟΞΑ – ΣΥΚΑΜΙΝΟ 4 – 2. ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΥΤΗ ΝΙΚΗ. ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟ⚽⚽⚽⚽⚽⚽❤️

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα κάνουν σπορ, άτομα στέκονται και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα και υπαίθριες δραστηριότητες

Η Δόξα Αγίας Άννας λοιπόν επικράτησε με το ευρύ 4 – 2 του Συκάμινου και έδειξε πως είναι σε εξαιρετική κατάσταση, καθώς έμεινε για 6ο σερί παιχνίδι αήττητη.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Παϊτέρη στο 14’ με το 1 – 0 να είναι το σκορ του ημιχρόνου. Στο β’ μέρος ο Νικολόπουλος έκανε το 2 – 0 πολύ νωρίς, μόλις στο 2ο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Με τον ίδιο τρόπο το Συκάμινο θα φτάσει και στην ισοφάριση στο 51’, με δράστη τον Φλώτσιο. Στο 64’ ο Δρογγίτης έκανε το 3 – 1, με τον ίδιο παίκτη να είναι εκείνος που θα ανεβάσει τον δείκτη του σκορ στο 4 – 1 στο 83’, με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα. Στο 89’ ο Σακχαμπρερίντζε διαμόρφωσε το τελικό 4 – 2.

Με τη νίκη αυτή η Δόξα έχει πλέον 30 πόντους και ισοβαθμεί με τον Κουβαρά στην 8η θέση, με το Συκάμινο να είναι στην 12η θέση με 20 πόντους.

Δόξα: Μπακανδρίτσος, Κόντος (46’ Γκιόκας), Στρατής, Καλλινέζος, Λάσκαρης, Θεοδώρου, Παϊτέρης, Νικολόπουλος, Δρογγίτης (73’ Κοκκοράκης), Μουγιολάρι, Θεοδώρου

Συκάμινο: Κάλια, Μανούσιος, Φλώτσιος, Τιμπλαλέκης, Κανατάς (46’ Λιθαδιώτης), Αρκουλής (75’ Νικολακάκης), Σακχαμπερίντζε, Χορευτής, Χαβάκης (75’ Καινουργιάκης), Μουλάς, Καρυδάς (63’ Μαζαράκης)

Διακύμανση Αποτελέσματος

Συμμετοχές

Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη
Αλλαγές Κάρτες Τέρματα ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Τέρματα Κάρτες Αλλαγές
ΜΠΑΚΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (1992) 1 (1994) KALIA THANAS
46′ ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2000) 2 (1999) ΜΑΝΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κίτρινη Κάρτα(77′) ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2002) 3 (1985) ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γκολ (με πέναλτυ)!
ΚΑΛΛΙΑΝΕΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (1999) 4 (1984) ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (1994) 5 (1998) ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 46′
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2001) 6 (1996) ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 75′
Γκολ! ΠΑΙΤΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (1998) 7 (2003) SAKHAMBRERIDZE NODARI Γκολ!
Γκολ (με πέναλτυ)! ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (2001) 8 (2001) ΧΟΡΕΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
73′ Γκολ!Γκολ! ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1999) 9 (1982) ΧΑΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 75′
ΜΟΥΓΙΟΛΑΡΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1997) 10 (2002) ΜΟΥΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Κίτρινη Κάρτα(86′) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (1999) 11 (2002) ΚΑΡΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 63′
Αναπληρωματικοί
73′ ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2002) 12 (2001) ΛΙΘΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 46′
46′ GJOKA KRISTIAN (2002) 13 (2001) ΛΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ