ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-1
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-2
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 4-1
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-0
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-3
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/03/19 11:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-1
15. ΙΑΣΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-2
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-0
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-3
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
28. ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-1
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-4
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
36. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-1
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-6
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
40. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/03/19 09:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-6
42. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 12:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 03/03/19 15:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-1
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/03/19 10:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
49. ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-3
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-3
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-4
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/03/19 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
57. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-1
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-3
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-0
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-0
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
65. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
66. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/03/19 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-1
67. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 17:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-2
68. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
70. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/03/19 18:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 09:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-0
72. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΣΗΣ Σ. 2-2
73. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/03/19 11:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-2
74. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 4-1
75. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/03/19 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
76. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
77. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-1
79. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
80. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-0
81. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/03/19 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
82. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-0
83. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
84. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-3
86. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
87. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-1
88. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 18:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-4
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 03/03/19 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.
91. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 11:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-5
92. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 17:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-1
94. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 18:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-2
95. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 17:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
96. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 18:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
97. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/03/19 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-0
99. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 2-1
100. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
101. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-0
102. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 03/03/19 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
103. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 03/03/19 20:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 4-2
106. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 13:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 3-0
107. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-1
108. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/03/19 11:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-0
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 12:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 3-1
110. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 12:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-1
111. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 18:45 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 13:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 3-0
113. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε. 2-1
114. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
115. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 0-2
116. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 03/03/19 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-3
117. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 03/03/19 11:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 0-3
118. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 12:45 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 10:15 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 5-0
120. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 20:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 5-0
121. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
122. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 03/03/19 16:45 ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
123. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/03/19 18:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
124. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/03/19 20:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-1
126. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 18:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 1-1
127. ΡΟΥΦ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΥΛΙ Ε. 1-0
128. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 6-0
129. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 11:15 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
130. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 19:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 3-1
132. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 11:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 0-0
133. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 3-5
134. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/03/19 19:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-6
135. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 12:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-2
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
137. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 10:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-3
138. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-3
139. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
140. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/03/19 19:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-3
141. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 03/03/19 18:30 ΝΑΟΥΜ Δ.
142. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 20:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/03/19 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
144. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-2
145. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
146. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 03/03/19 10:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
147. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 13:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-5
148. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 17:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
149. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 20:15 ΙΣΣΑ Α.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-3
151. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-1
152. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-2
153. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 18:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-4
154. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
155. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 20:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-2
156. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/03/19 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
158. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 6-0
159. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
160. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-3
161. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 20:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
162. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-1
163. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 18:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
165. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
166. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 10:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
168. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 12:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-2
169. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 03/03/19 12:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-1
170. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/03/19 17:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
171. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ12-2ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-0
173. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Κ12-3ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
174. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/03/19 13:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-3
Κ12-6ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
Κ12-7ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 19:45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-4
177. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 4-1
178. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 17:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Κ12-8ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
179. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-2
180. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 17:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ10-1ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-4
182. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 1-7
183. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Κυριακή 03/03/19 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 8-0
184. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 13:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 8-2
Κ10-2ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
185. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 11:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-7
186. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-0
187. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Κυριακή 03/03/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 10-2
188. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Κυριακή 03/03/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 7-2
189. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 03/03/19 17:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ10-3ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 09:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-6
191. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 03/03/19 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-6
192. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
193. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-1
194. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 03/03/19 13:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 5-2

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top