ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΔΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 1-3
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-2
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-1
5. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-1
6. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 03/03/19 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΚΟΣ Π. 2-0
7. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/03/19 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΑΣ Χ. 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 4-0
9. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-2
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 1-3
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 0-3
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 2-0
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 7-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 0-6
15. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALL Κυριακή 03/03/19 10:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 1-5
16. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ SUPER BALL Κυριακή 03/03/19 11:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
17. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ MEGARA SPORTS CLUB Κυριακή 03/03/19 12:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
18. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 03/03/19 13:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ DREAM SPORT Σάββατο 02/03/19 11:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 5-0
20. ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΙΛΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 3-3
21. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-5
22. ΒΥΖΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 7-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12 Ε.Π.Σ.Δ.Α. Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/03/19 09:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
24. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 10:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
25. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 12:00 ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. Αναβλήθηκε
26. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (2) SUPER BALL Κυριακή 03/03/19 12:30 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 1-4
27. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 3–6
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14 Ε.Π.Σ.Δ.Α
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-1
29. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 10:00 ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. 5-2
30. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ. 0-3
31. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/03/19 17:30 ΓΟΥΛΙΤΣΑΣ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 Ε.Π.Σ.Δ.Α.
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 6-1
33. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/03/19 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
34. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 4-1
35. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 03/03/19 13:30 ΗΛΙΑΣ Χ.

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top