ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/3 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/03/19 16:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
5. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 02/03/19 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 0-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/03/19 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-2
7. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/03/19 16:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
9. ΘΗΣΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 16:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/03/19 16:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-1
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/03/19 11:45 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. 1-0
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. 3-2
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/03/19 11:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 2-0
14. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/03/19 17:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/03/19 09:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-3
16. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:45 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
17. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/03/19 18:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/03/19 09:45 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 3-0
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 4-1
20. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/03/19 19:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/03/19 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
22. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/03/19 13:45 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ14 – 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/03/19 09:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 4-0
Κ14 – 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/03/19 13:45 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
25. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 02/03/19 18:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/03/19 11:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
27. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/03/19 13:45 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 2-0
Κ14 – 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 11:45 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
29. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/03/19 13:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
30. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/03/19 13:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 6-0

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/3 στον Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top