ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
4. ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/03/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-1
6. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/03/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 0-0
7. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-0
8. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-3
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-0
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Τετάρτη 27/02/19 15:45 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-4
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γέρακα Τετάρτη 27/02/19 15:45 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 4-0
13. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Τετάρτη 27/02/19 15:45 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν. 3-1
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΑΠΠΑΣ . 1-5
15. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 02/03/19 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-0
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-5
17. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 02/03/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 1-0
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 02/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
19. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 1-0
20. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-0
21. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-3
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 02/03/19 00:00
23. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/03/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 4-1
24. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 02/03/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-4
25. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
27. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 2-0
28. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 02/03/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 1-0
29. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Άνοιξης Σάββατο 02/03/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-3
30. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-2
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/03/19 09:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 1-3
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 02/03/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 5-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Σάββατο 02/03/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-1
36. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/03/19 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-0
38. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-5
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-0

 

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top