ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-1
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-2
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 4-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1 το γκολ σημείωσε ο Μανώλης Καλλέργης.
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-3
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
8. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
13. ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-1
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
15. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
17. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
19. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
20. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
23. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-1
24. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-3
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
26. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
27. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/03/19 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-1
28. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 17:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
29. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
30. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 09:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-0
32. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΣΗΣ Σ. 2-2
33. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/03/19 11:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-2
34. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-1
36. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
37. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/03/19 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΙΑΣΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-3
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
41. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-4
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/02/19 15:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-2
8η αγωνιστική
44. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 17:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
45. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 18:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-0
47. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
48. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 4-2
50. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 13:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 3-0
51. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/02/19 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-1
8η αγωνιστική
53. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 13:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 3-0
54. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε.
55. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
56. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 10:15 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
58. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 20:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/02/19 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
8η αγωνιστική
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-1
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 18:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
62. ΡΟΥΦ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΥΛΙ Ε.
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 3-1
65. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 11:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 0-0
66. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 3-5
67. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/03/19 19:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
69. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 10:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-3
70. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-3
71. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
72. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/03/19 19:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 02/03/19 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
74. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-2
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-3
76. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-1
77. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
78. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 18:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
79. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
80. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 20:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
82. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 5-0
83. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 12:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
84. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
85. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 20:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
86. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
88. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
90. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 12:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-2
Κ12-2ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 17:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ12-6ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
Κ12-7ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 19:45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ12-8ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
Κ10-1ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-4
96. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 11:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
Κ10-2ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 11:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-7
Κ10-3ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 09:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 3-6

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/3 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top