ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/03/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
4. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/03/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γραμματικού Κυριακή 03/03/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βάρης Κυριακή 03/03/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/03/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/03/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
13. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
14. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αυλώνα Κυριακή 03/03/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/03/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
18. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σταμάτας Κυριακή 03/03/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 03/03/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 03/03/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/03/19 09:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
26. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 03/03/19 09:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΑΠΠΑΣ .
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/03/19 09:30
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/03/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 03/03/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
31. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
33. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ραφήνας Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κρυονερίου Κυριακή 03/03/19 09:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 03/03/19 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
37. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
38. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
39. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/03/19 09:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΑΠΠΑΣ .
41. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 02/03/19 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
42. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
43. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 02/03/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 02/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
45. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
46. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
47. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Σάββατο 02/03/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 02/03/19 00:00
49. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/03/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
50. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 02/03/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
51. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
53. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
54. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 02/03/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
55. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Άνοιξης Σάββατο 02/03/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
56. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 03/03/19 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
58. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/03/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
59. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 03/03/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
60. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 03/03/19 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κουβαρά Κυριακή 03/03/19 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
62. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/03/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
63. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κουβαρά Κυριακή 03/03/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
64. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 03/03/19 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/03/19 00:00
66. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 03/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
67. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 03/03/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
68. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 03/03/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/03/19 00:00
70. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/03/19 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
71. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Άνοιξης Κυριακή 03/03/19 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
72. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/03/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 03/03/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
74. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Κυριακή 03/03/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
75. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Κυριακή 03/03/19 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/03/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
78. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/03/19 09:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
80. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 02/03/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Σάββατο 02/03/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
82. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/03/19 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
84. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 02/03/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top