Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς της 21ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 18ης στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΚΑΒΑΛΑΣ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ Α
ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΒΕΡΓΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ
ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΤΣΙΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΑΦΑΗΛ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΝΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΠΙΣ
ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ
ΑΕΤΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ
ΚΕΦΙΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΤΟΜΑΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΝΤΟΣΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ
ΤΡΥΦΩΝ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
21 1.1 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ
ΣΙΑΜΑΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΥΦΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΔΙΤΣΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ
ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΣΚΟΥΤΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΟΥΤΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΝΙΚΗ
ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΕΛΠΙΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΕΛΕΤΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΛΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
ΔΡΑΜΑΣ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Ο ΕΡΜΗΣ
ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΧΙΟΥ
ΠΡΑΧΑΛΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
21 1.2 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ
ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΚΡΥΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΚΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ
21 1.3 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΡΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21 1.3 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΣΟΥΛΙ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
21 1.3 03/03/19 15:00 ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ
ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕΦΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
21 1.3 03/03/19 15:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΡΑΓΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
21 1.3 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2014 ΑΟΝ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΖΑΜΠΑΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
21 1.4 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
21 1.4 03/03/19 15:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΤΕΑΣ ΑΣ
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΤΑΒΕΛΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
21 1.4 03/03/19 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΡΑΣΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2018-19
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 7ος ΌΜΙΛΟΣ | 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
21 1.4 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ
ΘΗΣΕΥΣ
ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
21 1.4 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ
ΒΟΛΟΥ ΓΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
21 1.4 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΓΚΑΜΑΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΖΗΡΔΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21 1.5 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ
ΦΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΑΦΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
21 1.5 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21 1.5 03/03/19 15:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΑΓΚΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
21 1.5 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΡΟΟΔΕΥΤ.)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
21 1.5 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΖΕΡΒΟΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
21 1.5 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
21 1.6 03/03/19 13:30 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΧΑΣΑΠΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
21 1.6 03/03/19 13:30 ΔΗΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ο ΦΟΙΒΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ
ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
21 1.6 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
21 1.6 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ
ΝΙΚΗ
ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ
21 1.6 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΕΤΣΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
21 1.6 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
18 1.7 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ
ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΧΙΟΥ
ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
18 1.7 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΩΝ
ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΤΟΠΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΙΛΙΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
18 1.7 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΥΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
18 1.7 03/03/19 15:00 ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ
ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ
ΠΟΓΚΑΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΕΓΡΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
18 1.7 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
18 1.7 03/03/19 11:30 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ
ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΑΛΙΑΓΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
21 1.8 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
21 1.8 03/03/19 11:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ
ΚΕΚΕΡΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
21 1.8 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΟ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ
ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΑΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΔΕΤΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2018-19
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 7ος ΌΜΙΛΟΣ | 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
21 1.8 02/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ
ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
Ο ΑΣΤΗΡ
ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ
ΛΙΑΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΟΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΛΕΚΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
21 1.8 03/03/19 15:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΡΕΚΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
21 1.8 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΠΗΤΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ
21 1.8 03/03/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΦΩΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Οι διαιτητές στα ματς της 21ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 18ης στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top