ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΑΝΑ Κ΄της Καθαράς Δευτέρας Κ’ η σημερινή συγκέντρωση των διαιτητών

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 15:00
4. ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/03/19 15:00
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 03/03/19 15:00
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/03/19 15:00
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/03/19 15:00
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γραμματικού Κυριακή 03/03/19 15:00
9. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βάρης Κυριακή 03/03/19 15:00
10. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/03/19 15:00
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 15:00
12. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/03/19 15:00
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/03/19 15:00
14. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 15:00
15. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 02/03/19 15:00
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αυλώνα Κυριακή 03/03/19 15:00
17. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/03/19 15:00
18. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 03/03/19 15:00
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/03/19 15:00
20. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σταμάτας Κυριακή 03/03/19 15:00
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 03/03/19 15:00
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/03/19 15:00
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 03/03/19 15:00
24. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Κυριακή 03/03/19 15:00
25. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 03/03/19 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Τετάρτη 27/02/19 15:45
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/03/19 09:30
28. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 03/03/19 09:30
29. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 03/03/19 09:30
30. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 03/03/19 09:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γέρακα Τετάρτη 27/02/19 15:45
32. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Τετάρτη 27/02/19 15:45
33. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/03/19 09:30
34. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/03/19 09:30
35. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 03/03/19 09:30
36. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/03/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 03/03/19 09:30
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ραφήνας Κυριακή 03/03/19 09:30
39. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κρυονερίου Κυριακή 03/03/19 09:30
40. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/03/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 03/03/19 09:30
42. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/03/19 09:30
43. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/03/19 09:30
44. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/03/19 09:30
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 02/03/19 12:30
46. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 02/03/19 12:30
47. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/03/19 12:30
48. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 02/03/19 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 02/03/19 12:00
50. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 02/03/19 12:30
51. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 12:30
52. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Σάββατο 02/03/19 12:30
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 02/03/19 00:00
54. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/03/19 12:00
55. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 02/03/19 12:30
56. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 09:30
58. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 02/03/19 12:30
59. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 02/03/19 12:30
60. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Άνοιξης Σάββατο 02/03/19 12:30
61. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 02/03/19 12:30
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 03/03/19 12:00
63. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/03/19 12:00
64. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 03/03/19 12:00
65. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 03/03/19 12:00
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κουβαρά Κυριακή 03/03/19 10:00
67. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/03/19 12:00
68. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κουβαρά Κυριακή 03/03/19 12:00
69. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 03/03/19 12:00
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/03/19 00:00
71. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 03/03/19 12:00
72. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 03/03/19 12:00
73. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 03/03/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/03/19 00:00
75. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/03/19 12:00
76. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Άνοιξης Κυριακή 03/03/19 12:00
77. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/03/19 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 03/03/19 12:00
79. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Κυριακή 03/03/19 12:00
80. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Κυριακή 03/03/19 12:00
81. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/03/19 12:00
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 02/03/19 09:30
83. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/03/19 09:30
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/03/19 09:30
85. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 02/03/19 09:30
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Σάββατο 02/03/19 09:30
87. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 02/03/19 09:30
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/03/19 09:30
89. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 02/03/19 09:30
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Διονύσου Σάββατο 02/03/19 09:30

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας θα διεξαχθούν μόνο οι εξ’ αναβολής αγώνες των αντρικών πρωταθλημάτων καθώς και των υποδομών Κ18, Κ16 και Κ14. Διευκρινίζουμε ότι οι συγκεκριμένοι αγώνες θα διεξαχθούν ΜΟΝΟ το Σάββατο 09/03/2019.

Ενημερώνουμε τους διαιτητές οτι η Δευτεριάτικη συγκέντρωση θα πραγματοποιηθεί κανονικά σήμερα Δευτέρα και ώρα 19.00 στην νέα αίθουσα του Συνδέσμου οδός ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 5 στην Παλλήνη (4ο δημοτικό σχολείο Παλλήνης έναντι παλαιού εργοστασίου ΚΑΜΠΑ. Έξοδος αττικής οδού Κάντζα).

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 2-3/3 στην ΕΠΣΑΝΑ Κ΄της Καθαράς Δευτέρας Κ’ η σημερινή συγκέντρωση των διαιτητών
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top