ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.
5. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/02/19 11:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
14. ΙΑΣΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/02/19 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
30. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
32. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
34. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/02/19 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
42. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
44. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/02/19 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 12:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΣΗΣ Σ.
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
49. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/02/19 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
54. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/02/19 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π.
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
57. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
59. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/02/19 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
60. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/02/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/02/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/02/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
63. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/2 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top